Čeká nás 4 měsíce bug fixů a žádný nový obsah

Na redditu se objevila zpráva, že německý Gamestar, měl velice zajímavý rozvohor s vývojáři Wolcenu. V tomto rozhovoru v podstatě promluvili trochu více o tom, co se při startu pokazilo.

Vývojáři již nemohli vydání hry nadále odkládat, protože po oznámení prvního zpoždění bety, čelili obrovské nevoli a kritice jak od svých fanoušků, tak i ze všech okolních stran… Velmi se tedy báli, čelit této kritice znovu, ale zároveň neočekávali problémy se servery. Servery, jak jsme my i vývojáři zjistili, nebyly řádně připraveny. Vývojáři nečekali, že se do hry bude snažit dostat více než 100 000 hráčů (osobní poznámka: přece ale museli mít čísla prodaných kopií na Steamu, ne? Ikdyž je pravda, že den před vydáním a v den vydání lidé nakupovali Wolcena ve velkém ještě předtím, než se s vydáním hry zdraží).

Dále vývojáři sdělili, že příští 4 měsíce se zaměří na balancování, opravy chyb a implementaci dalších komfortních funkcí, jako je změna levého tlačítka myši pro pohyb. Původně bylo naplánováno, že první 4 měsíce budou plné aktualizací obsahu / DLC. Ale tento plán je nyní odložen, a tak prvního dalšího obsahu se dočkáme až za několik měsíců, jakmile budou všechny chyby opraveny.

Mají v plánu rozšířit endgame a zážitek z budování města. Dokonce naznačili něco o 4. kapitole příběhu a o něčem, co bude podobné sezónám v Diablu III nebo PoE ligám. Žádné datum vydání ale nebylo zatím sděleno. V příštích 4 měsících ale jistě nic nového nečekejte.

Vývojáři mají v budoucnu také v plánu něco, jako ,,ingame shop”. Možná jste zahlédli na širokoúhlých screenshotech, transmogifikační systém, pro změnu vzhledu. Právě to by měl být zmíněný ingame shop, který ale bude peněžním (opravdové peníze?) obchodem. To vše je ale velice daleko, protože prioritu má nyní oprava všech chyb, než se začne implementovat další obsah. Všechen dodatečný obsah / DLC je ale plánován jako zcela bezplatný!

Vývojáři chybami ve hře trpí stejně, ba možná více, jako hráči. Čelí totiž velké kritice a na nich závisí, jak se s tím poperou, aby neztratili všechny hráče a jak bude hra dále vyvíjena.

Jeden komentář na “Čeká nás 4 měsíce bug fixů a žádný nový obsah

Napsat komentář