Plovoucí Solární Fontány, Zahradní Kašny Bazén Rybník Dekorace Solární Panel Powered Fontány Vodní Čerpadlo Zahradní Dekorace

68.24 Kč 104.94 Kč

Vlastnosti: 1.4 Trysky:Modernizované Mini Solární Kašna Čerpadla s 4 různými typy trysek, hlavy připojené, můžete získat různé vodní tvar a výška vody v různých vzorů.A solární vodní čerpadlo kit může být snadno přesunuty do různých místech.Rychlý start a silné stability, to bude neustále nabízet vody květiny pro vaši zahradu a terasu. 2.Rychlý Start a Silná Stabilita:Solární pohon, žádné baterie nebo elektrické nutné, to běží automaticky pod slunce, vysoká účinnost, životní prostředí-přátelský.To bude neustále nabízet vody květiny pro vaši zahradu a terasu.Jednoduše se čistí a udržují.Snadná instalace,bez drátu potřebné, žádné svíčky a další čerpadla zapotřebí.Snadno přesunout na jiná místa. 3.Konfigurovat Nedostatek Vody Ochrana Funkce (hladina vody monitoring): Když tam je žádná voda, čerpadlo se automaticky zastaví práci pro ochranu motoru.Solární vodní fontána je vhodná pro zahradní dekorace, pro pozorování vana, akvárium, rybníček, oběh vody pro kyslík, a mnohem více.Popis: solární ptačí vana fontána čerpadlo může být provozován automaticky v přímé sluneční světlo pouze 3 sekundy; fountain přichází s skladování baterie.Funguje to i na zamračené dny.Vodní sprej výška je cca 80cm.Bez napájení nebo baterie potřebné.Specifikace: Barva:Černá Čerpadla napětí: 7V výkon Čerpadla: 1,0 W Maximální průtok: 190L/H, Nejvyšší hlava: 110cm Maximální sprej výška: 65cm Solární panel napětí: 7V Solární panel výkon: 1.5 W Solární panel velikost: 160 mm (monokrystalický křemík) životnost: ≥10.000 hodin Pracovní doba: 8:00A.M.-5:00P.M.Obsah balení: 1 sada * Solární fontána Poznámky: 1. Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky.Zaručujeme, že styl je stejný, jak je znázorněno na obrázcích. 2. Prosím, dovolte mírné rozměr rozdíl vzhledem k různé ruční měření.


  • Číslo Modelu: SOLÁRNÍ Fontána
  • Původ: KN(Původu)

Štítky: fontána, 300w solární panel, ponor čerpadla, akvárium rybník, pro fontány čerpadla, výzdoba kašny, solární vodní fontána, NooLim, vodní fontány vodopád, modrá solární fontána.

Můžete také rád