Přenosné Roztomilý Králík Tvar Digitální Budík S Led Zvuk Noční Světlo Funkce Tabulka Nástěnné Hodiny Pro Domácí Dekoraci

417.82 Kč 439.71 Kč

Vlastnosti:

1.Ráno, 10 minut před alarm zvuky, světlo se pomalu rozsvítí, takže můžete probudit se přirozeně, plus alarm clock, můžete se dostat až na čas.

2.Můžete nastavit měkké světelný zpoždění se automaticky vypne po 30 minut nebo 60 minut. Když usnete, světlo se automaticky vypne.

3.Když zazní alarm, klepněte na pracovní ploše, stiskněte libovolné tlačítko nebo třást alarm, alarm bude pauza, prsten znovu po 5 minutách, můžete zvonit dvakrát, tak, že nebude pozdě.

4.Také přinést připomenutí, aby se zabránilo zapomnění, nechť jídlo být umístěn v mikrovlnné troubě po dobu několika dnů, nebo zapomněl vypnout oheň.

5.Světle dýchání lampa je jako dech, to se rozsvítí na chvíli, nejen, že můžete probudit snadno v noci, to vás nenechá spadnout do problémů, protože tam není žádné světlo, a alarm nebude mít vliv na spánek a úspory energie.

6.S silné magnetické, lze připevnit na lednici nebo jiné kovové součásti, můžete také umístit na plochu pro snadné načasování a prohlížení.

7.Zvuk, displej zobrazení času, automatický šetřič obrazovky lze přepínat pomocí hlasového ovládání nebo třepání. Když je detekován zvuk, displej se rozsvítí a displej se automaticky vypne po 15 sekundách osvětlení.

Popis:

Miniaturní roztomilé, vhodné pro příbuzné a přátele

Místo použití: Obývací pokoj, hala, pracovna, ložnice, atd.

Specifikace:

Materiál:ABS,silikon,elektronické součástky

vzor: roztomilý králík

Obsah Balení:

1 x budík

Poznámka:

1. Prosím, aby nepatrná chyba vzhledem k ruční měření. Díky za pochopení.

2. Monitory nejsou kalibrovány stejné položky barva zobrazena na fotografiích může být zobrazeno mírně lišit od reálného objektu. Vezměte prosím na skutečný jako standard. "


  • Feature2: roztomilý budík
  • Funkce: Snooze Funkce
  • Styl: Nové Klasické/Post-moderní
  • Hybnost Typ: Digitální
  • Původ: KN(Původu)
  • Typ Displeje: Digitální
  • Tvar: GEOMETRICKÉ

Štítky: sk hodinky, hodiny králík, mural de porovnání, abajures vintage, hodiny tabl, digitální nástěnné hodiny 3d led, 3d hodiny na zeď, budík číslice, hodiny nástěnné, nástěnné hodinky.

Můžete také rád