1X Lukostřelba 3D Cíl Králík XPE s Vysokou Hustotou Self Healing Pěny Zvířat, Střelba Lukostřelba Luk Doprava Zdarma

1 716.58 Kč 1 907.35 Kč

Vítejte v mém obchodě

3D Cíl Husa

Informace

(1)Cíl materiál: XPE

(2) Nohy: mohou být extrahovány

(3) Velikost: 44*36*21 cm (bude mít trochu +/- tolerance)

(4) Hmotnost: cca 900g

(5)Balení: 1ks/karton

Upozornění: šipka na fotce není v ceně

Nyní dopravu Zdarma po celém světě!

Skutečný čas závisí na kupujícího místní customhouse a POŠTOVNÍ služby.

Přijímáme PODMÍNĚNÁ, A T/T platba.Platba musí být podána do 5 dnů poté, co akce skončila. Všichni ne platit zájemci budou mít za následek non-platit kupující upozornění od Ebay a negativní zpětná vazba od prodejce

Poškození zboží je vrácena v prvních 10 dnech zakoupit Poštovné a balné jsou nevratné. Zdarma doprava výrobků přepravní náklady (35%*prodejní cena) jsou nevratné.

Jsme originální výroba,ODM nabízené služby.Uvítali bychom, aby velkoobchodník a maloobchodník,Jste si mohli koupit naše výrobky, a pak prodat v místním klubu,obchod,on-line,atd. Nabízím vám nejlepší velkoobchodní ceny. prosím, neváhejte nás kontaktovat. Budu rád, odpovědět včas záležitost. pokud chcete velkoobchodní velké množství položek,dám vám nejnižší cenu.

Pokud tam jsou nějaké problémy po obdržení zboží,prosím, kontaktujte nás to vyřešit !Vaše zpětná vazba znamená hodně pro nás!Děkuji!!!


  • Materiál: XPE
  • Typ: Luk A Šípy Sada
  • Číslo Modelu: 3D Terč Králík
  • Značka: ELONG VENKOVNÍ
  • Použití: Další

Štítky: šíp carbon hřídele, lukostřelba ženy, lovecké cíle, luk a šíp, lil uzi mikina, lukostřelba cíl pěny, střílet cíl, blue fox kožešiny bunda, bow flip flop, šipky střílet cíl.

Můžete také rád