Velké Oko je Tajemství J B C D L Curl umělé Řasy Jednotlivé Řasy Rozšíření Barevné Falešné Řasy Mink Prodloužení Řas

92.49 Kč 171.46 Kč

Velké Oko je Tajemství J B C D L Curl umělé Řasy Jednotlivé Řasy Rozšíření Barevné Falešné Řasy Mink Prodloužení Řas

Typ výrobku: Individuální Prodloužení Řas Materiál: Syntetická (Korea PBT Vlákno ) Typ Balení: Private label vlastní pole , podpora ODM OEM 12 řádky v jednom zásobníku Tektonika: Korea podpora technologie MOQ : Ne MIN Funkce: Eco-Friendly, Uzel Zdarma , J/B/C/D/L Curl Velikost : Tloušťka : 0.03-0.25 mm

Délka : 8-15 mm , jiné délky lze upravit Barva: Přírodní Černá ( Jiná barva může být přizpůsoben ) Vzorek : k Dispozici Platby : Paypal , Západní Unie , T/T , Obchodu, Pojištění , Peníze Gram Dodací Doba : Vzorek objednávky do 2 dnů , Hromadné objednávky do dvou týdnů . Vlastní Objednávky Přijímá

Relativní Produkty můžete jako:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Velké Oko je Tajemství Řasy je Nejvíce Profesionální Prodloužení Řas Výrobce a Vývozce od roku 2009 s private label služby k dispozici, jsme hrdí na pomoc mnoho zákazníků z malé on-line prodejců s velkým kosmetické distributora včetně mnoha nejznámějších značek v kosmetickém a kosmetickém průmyslu po celém světě. S nákladově efektivní produkty a flexibilní výrobní poskytujeme našim zákazníkům:

Pro vlastní objednávku , Minimální objednávka 300 zásobníky .

VLASTNÍ DESIGN

Zákazníci si mohou vybrat z našich vzorů nebo poskytovat své vlastní návrhy. My přizpůsobit lash curl, délka a tloušťka vašich požadavků.

VLASTNÍ ŠTÍTKY

Přijímáme ochrannou známkou, zákazník za předpokladu, štítky, můžeme také poskytnout pomoc v popisku vývoj a design.

VLASTNÍ BALENÍ

Zákazníci mohou poskytovat své vlastní krabice s jejich UPC kódy pro lodní dopravu. Standardní balení je také k dispozici pro poskytování.

REÁLNÉ NÁKLADY

Celkové odhadované náklady na vaše soukromé označeného produktu mohou pouze stanovena na základě produktů vybraných plus balení, množství, požadavky na označování a dokončovací detaily.

Jak začít?

Naše marketingové a produkční tým bude úzce spolupracovat s vámi a bude řídit každý nový soukromý štítek výrobku od konceptu až po výrobní proces, který vám pomůže vytvořit prodlužování řas produkty, které si vyžadují, snadno a rychle.

KROK 1

Zákazník dává náš tým údaj o prodlužování řas styly potřeba, a takto to zasláním množství, vydavatelství a tisk umělecká díla a další pokyny, pokud je požadováno;

KROK 2

Budeme pak nabízejí citace a uvedení lead-time. Je-li přijat zákazníkem, poté připravíme pre-produkční vzorky pro zákazníka přezkoumání a schválení.

KROK 3

Zákazník schválí a/nebo dává připomínky na všechny výše uvedené. V případě potřeby odběr vzorků bude pokračovat až do schválení zákazníka. Výroba dodací lhůta se pak začne po obdržení písemné objednávky a přijaté platby.

KROK 4

Zákazníka, aby okamžitě jde do výroby a je dodáno, jak bylo dohodnuto podle nákladní zvolené metody a dodací lhůta dána.

Připraven pro vlastní svou vlastní značku s Velkým Okem, je Tajemství Řasy? pošlete nám zprávu a jsme připraveni vyslechnout vaše požadavky!


 • Oem: availble
 • Značka: velké oko je tajemství
 • Falešné Řasy Materiál: Syntetické Vlasy
 • Číslo Modelu: INDIVIDUÁLNÍ PRODLOUŽENÍ ŘAS
 • Velikost: 8-15mm
 • Falešné Řasy Typ: Jednotlivé Řasy
 • Umělé Řasy Band: Další
 • Falešné Řasy Délka: 1cm-1,5 cm
 • Umělé Řasy Styl: Další
 • Typ: Řasy Rozšíření
 • Výrobní proces: Hand Made
 • barva: přírodní černá
 • OEM MOQ: 300 zásobníky
 • Množství: 1
 • Typ Položky: Falešné Řasy

Štítky: falešné barevné řasy, prodloužení řas, řasa podložka, sr2ez, 9mm žehlička, curl j, zwellbe norkové řasy, babyliss curl, mrzutý, j b l reproduktor.

Můžete také rád