Bass active line kytarové příslušenství

302.16 Kč 343.36 Kč

Informace O Zákaznících

1.Obrázky produktu do sedmi dnů po doručení, prosím, ujistěte se, že dodací adresu, je správné. Naše výrobky jsou nové produkty, tam bude práce pracovníků kvality a kvantity před odesláním, prosím zákazníky v pohodě.

2.Položky jsou dodávány pomocí EMS. dosah většina zemí v 7 do 15 pracovních dnů. To je pro USA. KANADA. AUSTRÁLIE. . Pro ostatní země. to může trvat více času, aby se dospělo.

3.Balíček-Pro balíček. naše společnost bude mít metodu standardizovaného balení. obvykle. během přepravy je velmi silný.

4.Klademe velký důraz na všechny vaše spravedlivé hodnocení, pokud jste spokojeni s našimi produkty, prosím, chválu, aby nás podpořit, budeme velmi vděční. Pokud máte jakékoliv nespokojenosti, prosím, komunikovat s námi, věřím, že každý rozumný problémy můžeme rychle vyřešit, prosím, nespěchejte, dejte nám špatnou recenzi.


  • Číslo Modelu: Bass active line
  • Typ: Basová kytara-line
  • Značka: guyker

Štítky: most guyker, donner kytara pedál, bass string tree, lineární pole, guyker tuner, kytarové příslušenství neon, donner kytaru, guyker pickup, actpro audio, hipshot.

Vidiogameboy
2021-01-29
5/5
доставили быстро. упаковано надёжно.

Můžete také rád