TTKK 41 Ks Square gradient čočky + ND Filtr Kit

521.47 Kč 635.86 Kč

VÍTEJTE V NAŠEM OBCHODĚ

*Top Nabídky 41 Ks Square gradient čočky + ND Filtr Kit

24KS Full & Absolvoval Filtry: Materiál: Plast;Poskytují různé teploty barev;barevná teplota je stabilní a ztráta je malá. Zahrnuje největší výběr oblíbené barvy pro ovládání různé světelné efekty a barevné korekce. Použití kombinace těchto filtry k vytvoření různých efektů, jako jsou cool efekty, zvýšení tón pleti u portrétů, odpovídající okolní, podvádění, vyvážení bílé atd. Kontrolní světlo a barvy přímo na své raw snímků v době fotografování;Udržujte kvalitu vašich snímků bez nadměrné post produkční práce. 24KS Full & Absolvoval Filtry:

Materiál: Plast;Poskytují různé teploty barev;barevná teplota je stabilní a ztráta je malá.

Zahrnuje největší výběr oblíbené barvy pro ovládání různé světelné efekty a barevné korekce.

Použití kombinace těchto filtry k vytvoření různých efektů, jako jsou cool efekty, zvýšení tón pleti u portrétů, odpovídající okolní, podvádění, vyvážení bílé atd.

Kontrolní světlo a barvy přímo na své raw snímků v době fotografování;Udržujte kvalitu vašich snímků bez nadměrné post produkční práce.

9KS Adaptér Kroužky:

Stejný filtr pro všechny vaše čočky tím, že jen výměna adaptér kroužek.

Speciálně navržen pro váš fotoaparát pro těsné a bezpečné uchycení. Žádné viklání nebo cross-threading.

1KS Náměstí Držák Filtru:

Držák filtru pojme až tři čtvercové filtry ve stejnou dobu, což umožňuje kreativní použití korekce osvětlení nebo speciálních efektů.

2KS sluneční clony:

Přidání sluneční clona může pomoci zabránit světlice-ty kruhy světla, které mohou doprovázet obrázky, kde silný zdroj světla je mimo rám.

2KS Filtrační Sáčky + 3KS Čistící Hadřík z Mikrovlákna

balíček:1 sada 41 Ks ,Náměstí gradient čočky + ND Filtr Kit (výrobek obsahuje, jak je znázorněno)

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.


  • Značka: Fasdga
  • Typ: Další

Štítky: erotický dárek, denim bunda lady, fack maska, muži sex oblek, bsdm, isabel marant, nahé nosit, bdsm šaty ženy, dospělé halloween kostým kachna, 3 rok, narozeniny šaty.

Můžete také rád