20W Dobíjecí UV Ozonu Germicidní Světlo, Uv Sterilizační Lampa, Dezinfekce Vzdálené Domácí Práce Dezinfekční Světlo

236.06 Kč 302.58 Kč

Popis:

Funkce:

- Vysoce Kvalitní,Bydlení sloupec pro dobré odpor proti stlačení. Vhodný pro místnosti o ploše asi 15㎡,doporučená doba je 15 minut.

- S Ozonem,Micro-ozón, UV lampy, ozón má sterilizace, kromě formaldehydu zápachu a další funkce, a ozon je plyn, může zaplnit celý pokoj, bez vlivu překážky, dosáhnout žádný mrtvý úhel sterilizovat. Ozon obsahuje zvláštní vůni, která vyžaduje větrání, než dokončil.

- Účinnost,Vyrobené z křemenného materiálu, vlnové délce 254nm, dlouhá životnost, vysoká přenosová rychlost a lepší sterilizace efekt.

- Bezpečnost Na Prvním Místě!,Na třetí stupeň může být spuštěn na 15/20/30/40 minut a opožděn o 15 sekund, aby se zajistilo, že personál bezpečně odjet. Výkonné funkce dálkového ovládání umožňuje dálkové ovládání zdi; inteligentní lidské tělo snímací funkce design; ultrafialové světlo se automaticky vypne, když se blíží pracovní plochy, které brání děti, starší osoby a domácí zvířata před náhodným vstupem a způsobuje ultrafialové popáleniny!

- POZNÁMKA,Když germicidní lampa je zapnuta, prosím, opustit místo okamžitě používat a udržovat prostředí bez zvířat a rostlin. Nedívejte se přímo na germicidní zdroj světla. Absorbuje příliš mnoho ultrafialové světlo může způsobit podráždění pokožky a spojivek poškození.

JAK TO FUNGUJE:

Uv sterilizace je zničit molekulární struktury DNA (DNA) nebo RNA (ribonukleové kyseliny) v buňkách mikroorganismů pomocí vhodné vlnové délky ultrafialového záření k dosažení růstu a / nebo regenerační buněčné smrti. Ultrafialové dezinfekční technologie je založena na moderní anti-epidemiologie, medicína a photodynamics. Využívá speciálně navržen s vysokou účinností, vysokou intenzitou a dlouhou životnost UVC kapela uv světlo sterilizace a dezinfekce.

JAK POUŽÍVAT:

Místo uv lampa ve správné poloze, připojte napájení, odstraňte plastovou fólii z dálkového ovládání, a poté vyberte příslušnou pracovní dobu (15/30/60 minut), jak je požadováno. K dispozici bude 15 sekund zpoždění po spuštění, pak uv lampa začne fungovat.

WARINING:

1. Když germicidní lampa zapnuta, prosím, nechte okamžitě a udržet prostředí bez zvířat a rostlin.

2. Nedívejte se přímo na germicidní zdroj světla. Absorbuje příliš mnoho ultrafialové světlo může poškodit

Specifikace:

Materiál: ABS

Barva: Bílá

Napětí: 110V/220V

Výkon: 20W

UV Lampa: Vlnová délka 254nm

LED Nightligh tpower:5w

Ozón: Ano

Lampa Barva: Modrá

Hodí Se Pro: Přibl. 15㎡

Rozměry: 30x15x7cm

Délka kabelu: 150cm

Obsah Balení:

1X Dezinfekce zářivka,

1X Dálkové ovládání,

1X Manuál


  • Světelný Tok: ``
  • Napětí: 220V
  • Původ: KN(Původu)
  • Podpora Dropshipping: Podpora Velkoobchod
  • Značka: oobest
  • Podpora Rychlé Dodání /Epacket: Podpora Maloobchodní
  • Záruka: ``
  • Color Temp(K): 6500K
  • Certifikace: ce

Štítky: vzduchu ozon, roztoč uv, daleko uvc, germicid lampa, svítilna led, wizayt ozon lampa, uv dezinfekci box, 2000 led, měřič ozonu, desinfekce spreje.

H1shnick
2021-02-02
4/5
коробка пришла вся помятая, лампа не работает! продавца не рекомендую! требую вернуть деньги
Mihairov Nikita
2020-10-22
3/5
It seems to work as intended, remote . But bottom plastic cover keeps falling down and nightlight plastic cover do not fit entirely. I also found few small black spots on the plastic cover which cannot be removed.
Diklan Roslan
2020-12-03
5/5
Good quality, everything works, it copes with the task. On the apartment 45 M., studio-quite enough power. The smell of quartz is tangible, it's better to ventilate later. And not to be in the room when it works.
Aeroswagg
2020-09-22
5/5
Genial

Můžete také rád