Vánoce, Narozeniny Rafie Stuhou Řemeslo DIY Dodávky Visí Tagy, Papír, Provázek Vánoční Výzdoba Svatební Party Dárkové Balení

121.25 Kč 175.76 Kč

Body:

1. Jasný a Krásný: barvy jsou červená, zelená a khaki. Řemeslo barva je jasný a krásný, které mohou, aby vaše balení kompletní, atraktivní a působivé. Můžete si vybrat barvu, nebo splnit vaše potřeby spolu.

2. Vhodné Příležitosti: Velmi vhodné pro balení Vánočních dárků, narozeniny, dárky, domácí dárky, Vánoční věnce, přáníčka, jmenovky na dárky, náramek tkaní, atd.; vhodné pro všechny řemesla nebo dárkové balení vynikající dekorace.

3. Robustní Papír: silný papír, stuha je k životnímu prostředí a bezpečné, přinášíme vám přírodní a retro pocit, si můžete být jisti, používat pletený provázek stuhu.

4. Snadno Řezat: Velikost: asi 1/4 palce, každá role je cca 210m dlouhý, mohou být stočeny, lze natáhnout širší, může splnit různé potřeby, a to může také být řez do požadované velikosti.

5. Recyklovatelný Papír: stuha papír je vyroben z recyklovaného papíru. Tato 1/4 papír Rafia je perfektní doplněk, aby splňovaly všechny vaše balení a dekorace potřeb.

Specifikace:

Materiál: papír

Barva: červená, zelená, khaki

Velikost: šířka: asi 1/4 palce; délka cca 210m/8267.72 v

Hmotnost: cca 190g

Balení Seznam:

1*Rafie Stuhou


  • Sada Typ: No
  • Typ Velkoobchod: No
  • Číslo Modelu: rafie stuhou
  • Typ Produktu: Dárkové Tašky A Držáky
  • Původ: KN(Původu)
  • Materiál: Kůže

Štítky: zelená curling stuha, Fanqieliu, rafie roll, jídlo lano, crystal dyi craft, papír rafie, rafie, kožené lano, kabelka rafie, dyi pryskyřice řemesla.

Můžete také rád