CVNC 528Hz 8" Poznámka C 5 oktáva Matné Křemen Zpívající Mísy s OM design

1 287.59 Kč

CVNC 528Hz 8" Poznámka C 5 oktáva Matné Křemen Zpívající Mísy s OM design.

Frekvence 528Hz je+/-5 hz. Crystal zpívající mísy je vyroben ze 100% čistého křišťálu, nejvyšší kvality dosáhnout mezinárodní pokročilé úrovni. Každá crystal zpívající mísy bude inspekce přísně před odesláním. Zvuk je úžasný, jasný, silný a hluboký a bohatý vibrace rezonují s mocí léčit, když budete hrát crystal zpívající mísy, nejste jen provedení zvukové terapie, ale také krystalu léčení, které je velmi pronikavé.

Misku bag je extra nákup, pokud budete potřebovat , můžete si koupit z našeho obchodu Poznámka B Korunní Čakra Fantazii a vyšší samostatně Poznámka: Třetí oko - Čakra Centra pro psychické a intuitivní schopnosti Poznámka G v Krku Čakra, Centrum pro komunikaci, oba wardly s ostatními a v duchu se sami Poznámka F Srdeční Čakra Gatekeeper na vyšší čakry, to je místo, kde jsme se v a vyslat naše láska Poznámka E Solar Plexus Čakra hlediska osobní moci a projevu kreativity Poznámka D Pupek Čakra Centrem zpracování a interoreting Poznámka C Kořenová Čakra Základní sexuální touhy, strach a trauma z dětství a kde kundalini energie může ležel spící Jeden způsob je, že knock mísy jemně a pomalu, hráč je třeba zachovat klid,pak se rozdělí na tři části mísy měsíc, thenchoose tři bod zaklepat. Nebo velký satelit, výčepní metoda, která je , použít metodu malování velký satelit zaklepat šestkrát.

Další způsob, jak je použít semiš paličkou tření mírně, na misce úst. Metody tření body má dopředu(ve směru hodinových ručiček) a reverse (proti směru hodinových ručiček), dopředu se přidá nová energie(opravy), energie(průjem) obrácení je vyloučeno. Když se klepat jako vážka vody jen může, třeba ne příliš těžké, když třecí síla chce, i, ne najednou těžký.

Udržet zvuk, pevně, nenech to jít. Zvuk by měl být také zachována v rozsahu, který je pro vás přijatelné. Příliš nahlas, bude to zase do hluku. To je také velmi důležité, že crystal zpívající mísy jsou velmi křehké, prosím, použijte ji jemně. Pokud je použit, zvuk je světlo a nechat ho zastaví přirozeně. Prosím, nedotýkejte se ho rukama. To bude zničit jeho vnitřní strukturu. Po dlouhé době, to nebude dělat zvuk. Pokud opravdu chcete, aby ho zastavit rychle, můžete použít hůl, aby jej stiskněte. Ale stále používají méně. 1. Za normálních okolností, mísy budou deliveried do 5 obchodní den;

A kupující bude přijímat položky v 7-14 pracovních dnů.

2. Loď DHL, FEDEX, UPS nebo EMS, atd. v závislosti na kupujícího umístění.

3. Žádné Rozbité nebo Ztráty během přepravy,budou nahrazeny rychle zdarma.

Jinzhou City Úspěch Křemenného Skla Továrna byla založena v roce 1995. Přispět k rozvoji crystal zpívající produkty.

V roce 2000, výrobky začaly být vyváženy do celého světa.

Tak daleko, to se vyvážejí do více než 150 zemí a regionů

V roce 2015, první značku CVNC byla podepsána až lidem poskytnout výrobky nejvyšší kvality a služeb.

Můžeme nabídnout ODM nebo OEM

Protože různé země celní pravidlo je jiný. Prodávající nemá provádět celní daň, poplatek,hradí kupující.


 • Frekvence:
 • Příslušenství:
 • Hmotnost (kg): 2
 • Číslo Modelu: 8WF
 • Velikost:
 • Barva:
 • místo původu: Jinzhou,Čína
 • Tón Číslo: 1
 • Značka: cvnc
 • Původ: KN(Původu)
 • Hudební Poznámka:
 • Průměr (cm): 20-30cm
 • Materiál:
 • Aplikace: Zvuk terapie, jóga, meditace, léčení

Štítky: harfa set, cristal zpívající mísy nastavit, quarz křišťálové mísy, novinka křišťálové mísy, velké křišťálové mísy, diapason, stříbrné zpívající mísy, zpívat křemen zpívající mísy, om t košile, modrá zpívající mísy.

Můžete také rád