LM238WF5-SSE1 LM238WF5(SS)(E1) All-in-One In-cell Touch obrazovka 23.8" FHD Displej Nový originální monitor

2 327.32 Kč

Vážený zákazníku, aby vám koupit správný typ obrazovce,prosím, otevřete obrazovku a vyfotit štítku na vnitřní obrazovce, a komunikovat s námi!!! Důležité Poznámky

1.Budeme odeslat kompatibilní model místo, pokud původní není skladem. Pokud nemůžete přijmout to, prosím, zeptejte se nás předtím, než odešlete objednávku. Díky za vaše laskavé pochopení!

2.Systém vám doporučí nejlevnější způsob dopravy, ale vzhledem k COVID - 19 standardní přepravní trvat dlouhou dobu pro doručení, někdy i více než 3 měsíce, dlouhou dobu přepravy, může easliy rozbité obrazovky. Kromě toho, některé z nich zastavit dopravu do mnoha zemí, prosím, vyberte správné přepravní dle vašeho vyžadují. Pokud potřebujete zadané logistiky, prosím, informujte nás předem.

Poznámka: předtím, Než jste si objednali, v případě chyby a problémy v našem podnikání, prosím, kontaktujte nás jak je uvedeno níže i nformace pro dvojité potvrzení vyhrát tuto dohodu.

· 1 LCD název modelu v ruce.

· 2 Váš notebook značku.

· 3 Odeslání výše uvedené informace, aby nám, a my vám odpovíme vám do 24 hodin pro rychlé a správné řešení, díky!

Balení: Antistatický sáček a box

Každý kus je přísně testovány před odesláním

Platby a Daně

· 1 Alipay je přednostní a bezpečnost

· 2 Výrobek je dodáno mimo Čínu bude vynakládat dovozní cla, daní a poplatků atd. Tyto poplatky nejsou couvered buď cena nebo přepravní náklady výrobku a jsou v odpovědnosti příjemce.

· 3 objednávka bude zrušena po uplynutí 7 pracovních dnů na neplacené stanice.

O Lodní Dopravy

(Vezměte prosím na vědomí: obchodní/pracovní dny: NE včetně víkendu, ani svátky)

· 1 Všechny položky budou odeslány do 2-5 pracovních dnů po zaplacení je ověřena. Přepravní doba z následujících někdy možná trochu déle, vzhledem k vlastní problémy, dovolenou, nebo něco nejisté důvody.

· 2 Dodací adresu bude podle vašeho Alipay adresu. Prosím, ujistěte se, že vaše doručovací adresa je správná.

· 3 balíček je v bezpečí vyžadován podpis. Pokud žádný podepsat pro balíček, bude to vrátit. Prosím, nezapomeňte jít na poštu, aby si ji vyzvednout. Děkuji moc!!!

Jako globální epidemie pokračuje být závažné a globální letenky jsou drahé a nedostatkové teď, trvá to asi týden sledovat logistické informace po odeslány, dobu přepravy bude značně rozšířena a dodací lhůta bude delší, než obvykle. Pokud potřebujete zboží naléhavě, prosím, ne aby to. Nikdy neotvírejte sporu nebo dát špatnou zpětnou vazbu o expresní dodávky včasnost, děkuji moc za vaše laskavé pochopení!

Zpětná vazba

Vaše 5-hvězdičkový pozitivní zpětná vazba bude vysoce ocenil. Pokud nejste spokojeni s projektem, prosím, kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Budeme pracovat s vámi, dokud nebudete spokojeni. Prosím, neváhejte nás kontaktovat, pokud máte jakýkoliv dotaz.


  • Číslo Modelu: LM238WF5-SSE1
  • Certifikace: ROHS
  • Schválení Typu: TFT
  • Usnesení: FHD
  • Původ: KN(Původu)
  • Aplikace: Notebook
  • Kompatibilní Značka: Univerzální Obrazovce
  • Značka: LS

Štítky: lm215wf9, lm238wf5, 3840 touch, Laptop LCD Screen, ssa1, lg obrazovce tv, 4k monitor cctv, lm190e08, lcd, led, 32 palců tv displej panel, lenovo obrazovce.

Můžete také rád