DIY Bydlení Shell Náhradní Čelní panel Přední Rám pro NS Spínače Konzole w/ zvýšení Hlasitosti Dolů Power Tlačítka - Konzola NENÍ Součástí balení

386.06 Kč

Nebaví vaše nudné staré šedá standardní barva? To je způsob, jak jít! Velká možnost přizpůsobení pro DIY nadšence, s Vypínačem. Přečtěte si Před Nákupem: 1, Prosím, nedělej to špatně, že to je Spínač konzole. To je přední kryt pro Nintendo Vypínač konzole, bez elektronických částí. Konzole, joycon, knoflíky a ostatní části nejsou zahrnuty. Konzole fornt pouze rám, joycon skříně není v ceně! 2, Vyžaduje, aby zákazníkům, aby se od sebe konzole nahradit originální přední kryt. Vyžaduje zákazník s vysokou elektronické instalace zážitek. Získat instalační video návod na youtube tím, že hledá "eXtremeRate přední kryt pro Nintendo Spínače Konzole". 3, Budete void konzole záruka při instalaci tohoto produktu. To je DIY projekt, tak je to vaše vlastní riziko poškození regulátoru. Nicméně vždy budeme tam pomáhat vám na instalaci. Funkce produktu: Zcela upgradovat Přepnout na exkluzivní a stylové úrovni. Vyrobeno z odolného netoxického ABS plastu. Různé barvy, aby odpovídaly vaší vlastní Vypínač konzole backplate z eXtremeRate. Tipy pro instalaci: Instalace obtížnost: Střední Čas strávený: 1 hodina nebo více Trpělivosti potřebné: Vysoce pomalu. Podívejte se každé připojení. Udržet vaše šrouby organizované. Sledovat Youtube video o tom, jak to udělat i když, pozastavení a přehrání často. Při demontáži Spínače vnější šrouby ujistěte se, že používáte správný šroubovák. Dávejte pozor, aby se svlékli trojúhelník šrouby nebo přes utáhněte všechny šrouby. Místo toho použijte pinzetu objemné prsty po celou dobu na pomoc s malé kousky, které budete mít, aby se přesunout na nový případ. Prosím, potvrďte všechny potřebné šrouby jsou odstraněny a obvod je přerušen, pak vyzvednout PCB deska. Dávejte pozor, aby použít horkovzdušnou pistoli nebo fén na vlasy, aby vám pomohou získat dotykový displej ze starého pláště. Všimněte si, že teplota tepelného zbraň by neměla být moc vysoká. Použití světla horký-vítr, teplo rovnoměrně okraje obrazovky. Prosím, pamatujte, ne násilně zvedněte obrazovku, aby nedošlo k poškození dotykového displeje. Balíček Zahrnuje: 1 x lícní deska pro Nintendo Spínače konzole 1x Hlasitost nahoru/dolů tlačítka, 1x tlačítko Power 1x Herní karta zásobník 1 x Zvědavýma nástroj 1x Y00 šroubovák, 1x šroubovák PH00 37x Šrouby Poznámka: konzole a další díly nejsou v ceně!


  • Poznámka: Konzole a další díly nejsou v ceně!
  • Číslo Modelu: Vhodné pro pro NS Spínače Konzole
  • Nintendo Model: NINTENDO SPÍNAČ
  • Značka: eXtremeRate
  • Kompatibilní Značka/Model: Nintendo
  • Původ: KN(Původu)

Štítky: případ nitendo spínač, kůže spínač, baterie e58, vousy růst, nitendo spínač, bitboy, extremerate ps4, případě přepnutí, případ joycon, NINTENDO SPÍNAČ.

Eduardshaihutdinov
2021-01-25
5/5
Good item. Thank you!
Straus Dobrov
2021-01-03
5/5
Very satisfied. Front housing touch panel but be careful when dont think off.
Gooddicndmv
2020-11-26
5/5
ㅠ ㅠ ㅠ ㅠ ㅠ

Můžete také rád