Plastové Kuchyňské Fólie A Fólií Zábal Skladování Dávkovač Fréza Konzervační Film Roll Případě S Řezací Čepel Prodej Uchovávat Potraviny

192.71 Kč 321.04 Kč

Popis:

PRODUKT PRŮZKUM: Spousta lidí řezané plastové zábal rukou, trhání, nůž nebo nůžky. Někteří dokonce nepoužívejte plastové fólie, protože problémy roztržení(zamotání a odpady). A někteří používají tradiční plastové fólie dávkovače, mnoho zpětnou vazbu, řezačku tab zlomil, obvykle nahradit, někdy scratche ruce. Naše dávkovače je snazší snížit plastový obal, bezpečnost použití, trvanlivý, lehký, poskytuje snadné, přesné řezání. To je velmi šikovný.

NOVÝ DESIGN a Velikost: Moderní + módní + jednoduchost, obousměrné řezání tlačítko s řezací hlavy, spodní s 12 mikro trouba, čtyři magnet adsorpce, čisté, dobré textury a groove design, rozjasní kuchyně dekor.

VYSOKÁ KVALITA: Vyrobeno z ABS materiál, vysoká teplota a nízká teplotní odolnost, odolné, zdravé, ekologické , non toxické a bez zápachu. Obousměrné snímek kleště tlačítko, vytáhněte množství zábal chcete, můžete snížit ji zleva doprava nebo zprava doleva hladce bez použití nebezpečných pily nebo nůžky. Malá fréza řeže to perfektně, nikoli složené, nebo přilepená k sobě, plastové přes jídlo. To může trvat dlouhou životností pro domácí použití.

SNADNÉ POUŽITÍ A ÚSPORA ČASU: Náš výdejní stojan je atraktivní a snadné použití. Je to nejen může snížit plastové fólie, ale také může snížit hliníkové fólie. Můžete interchange jak je na to rozprašovač. Plynule snížit. To vám pomůže připravit nebo uklidit v kuchyni rychle a efektivně. Dokonale i škrty 99% času. Kromě toho, že se snadno vejde do kuchyňské zásuvky, 12 přísavek na spodní části dávkovače fungují velmi dobře-mohou opravit kuchyňské lince, hladké plochy, lednička, atd.

Specifikace:

Velikost: 36.5*5.1*6.2 cm(14.4*2*2.44"). Pohodlné velikost obchodech snadno v šuplíku. Vhodné pro plastové fólie vnitřní průměr rozsah: 2.3-3.5 cm(0.9-1.38"), vnější průměr≤4,5 cm(1,77"). Plastové fólie šířky ≤31,5 cm(12"), délka ≤91.5 m(300 ft).

Barva: Bílá

Materiál: ABS+ PP

Dávkovač hmotnost: 295g/0.65 Ib

Plastové Fólie: 95g/0.21 Ib

Dávkovač Velikost: 37*5.1*6.2 cm(14.6*2*2.44 inch)

Plastový Obal Velikost: 30 cm*30 M

Obsah Balení:

Dávkovače*1


  • barva: Bílá
  • Materiál: ABS+ PP
  • Podpora Rychlé Dodávky: Podpora Maloobchodní
  • Podpora Dropshipping: Podpora Velkoobchod
  • Původ: KN(Původu)
  • Dávkovač hmotnost: 295g/0.65 Ib
  • Dávkovač Velikost: 37X5.1X6.2cm
  • Plastový Obal Velikost: 30cmX30M

Štítky: řezačka fólií, alobal dávkovač, průmyslové fólii dávkovače, kuchyňské prádlo skladování, fólie držák, třílůžkový papír dispencer, fréza film, fólií cutter, miska odkapávač kov, igelitovou fólií cutter.

Můžete také rád