3 v 1 přenosný Magnetický Kabel Teleskopické datové linky Rychlé Nabíjení Pro iPhone 11 Pro Max Android USB Typu C, Magnet, nabíjecí Kabely

244.64 Kč 321.90 Kč

[xlmodel]-[foto]-[0000]

[xlmodel]-[custom]-[53552]

[xlmodel]-[custom]-[8888]

O doručení

1. Položka bude expedováno do 1 - 5 pracovních dnů.

1 ) Normální podmínky: dorazit na místo určení v asi 15 - 35 dní

2 ) zvláštní okolnosti 35 - 60 dnů ( včetně, ale ne omezený k: vyšší moci, celní kontrola, nastavení politiky, svátky, odlehlých oblastech, atd )

Náhrady

Budeme kontrolovat kvalitu zboží před odesláním.Pokud neočekávaný problém se vyskytuje, doufáme, že k vyřešení kupující je problém smírně prostřednictvím následujících způsobů:

1, Pokud je to kvalitní problém, může kupující předložit spor do 15 dnů po obdržení zboží, a kupující musí poskytnout důkazy, jako jsou fotografie nebo videa na prodávajícího.

2. Kupující přebírá plnou odpovědnost za man-made poškození.

3. Produkt kvalitní zpracování postupů:

1 ) kupující vrátí zboží do usa a odpovědné za zpáteční náklad.Poté, co obdržíme zboží, budeme odeslat nové výrobky, a kupující zaplatí zboží pro re - odeslání.

2 ) Pokud se zboží ( včetně nákladů na dopravu, celková cena je méně než US $ 10 ) mají problémy s kvalitou, budeme znovu odeslat nové produkty v další objednávce.Pokud kupující nemá v úmyslu objednat v blízké budoucnosti, může kupující zaplatit nákladní odeslat znovu a požádat znovu odeslat nový produkt.

O zpětnou vazbu

1. Budeme spoléhat na spokojenost zákazníků, aby se dosáhlo úspěchu.Proto, vaše zpětná vazba je pro nás klíčové.

2. Pokud jste spokojeni s našimi produkty, prosím, dejte nám pozitivní zpětnou vazbu.My vám poskytne pozitivní zpětnou vazbu později.

3. Kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu.Budeme řešit případné problémy co nejdříve.

Naše pracovní hodiny jsou od 9: 00 do 23: 00 Pekingského času.

Doufám, že budete mít skvělý zážitek z nakupování zde.


  • Maximální Proud: 2.4
  • Značka: ONEVAN
  • Konektor B: Micro Usb
  • Povrchový Materiál: TPE
  • Má Maloobchodní Balení: No
  • Funkce: Zatahovací
  • Konektor: Micro Usb

Štítky: stonego magnetický kabel, anbes magnetický micro usb kabel, těžké magnetické kabel, zesilovače magnetický kabel, x magnetický kabel, nabíječka samsung magnet, c usb, nabíječka magnet, vstupní magnetický kabel, náboje magnet.

Můžete také rád