Auto Auto Mytí Clay Mitt Povrchu Dekontaminační Rukavice, Ručník Bar pro Auto Podrobně, Auto Care Mycí Rukavice

120.82 Kč 128.54 Kč

Auto Broušení Bláto, Rukavice, Čištění, Dekontaminace, Mytí Auta, Rukavice Broušení Broušení Čištění Bar Podložky Nástroj

Popis Produktu: *1.Polyetheru houba sandwich mesh, lemování tkaniny šití, mléko hedvábné tkaniny. Životnost výrobku, mohou být použity opakovaně, o 50-80 krát plné auto broušení. Hluboké dekontaminace, prach-důkaz létající barvy, *2.Mokré série broušení bláto kdykoliv během používání, omyjte ji vodou a nadále používat to, aby se zabránilo poškrábání laku povrch. Po vyčištění vozidla, opláchněte tělo čistou vodou. Poté, co auto je vyčištěné, účinek sušení a sušení je lepší. *3.Důkladně vyčistěte tělo je prach a písek, není třeba suché, mokré bláto série výrobků s vodou nebo mycí kapalina zcela mokré, není třeba, aby se zasadila celé vozidlo. *4.Nepoužívejte silné kyseliny a zásady, rozpouštědla, ropa, dehet a odmašťovadla. Nepoužívejte na vysokou teplotu barvy ploch nebo skladovat v prostředí s vysokou teplotou. Použití síly by neměly být příliš velké, a otřete tvrdohlavý skvrny několikrát. Specifikace: Materiál: Fiber + Broušení Mud Barva: Modrá + Šedá (Jako na obrázku) Velikost:21*15 cm/8.3*5.9 v Působnosti:Tento výrobek je používán v automobilovém barvy, automobilové sklo, sklo pro domácnost vlastnosti Produktu:hluboká dekontaminace, prachu létání, barvy, rzi bod se silným znečištěním, bodnutí mrtvé ptačí trus, mírný oxid vrstvy, asfalt, asfalt, atd. Balíček obsahuje: 1 x Brusný Bláto Rukavice Poznámka: (1) Všechny fotografie jsou profesionálně barvené, ale vzhledem k různým okolního světla a zobrazení různých nastavení zařízení, tam může být nějaké rozdíly mezi obrázky, které vidíte a předměty samy o sobě. Prosím pochopit. (2) údaje se měří ručně, a tam může být nějaká odchylka, ale to nemá vliv na použití.


  • Hmotnost: 174g
  • Značka: GLASKLARE

Štítky: silikonové clay bar, modrý jíl pro auto, clay rukavice automatické čištění, rukavice pro mytí auta, svorka zem, mikrovlákno vlákno ručník, 3m clay bar čištění auta, automobilový umýt, clay bar, auto clay.

Můžete také rád