12V Drenážní Čerpadlo Spínač Kombinace Obleku Úrovní Mořské Vody Regulátor Průtoku DC Automatický Elektrický Spínač Snímače Lodní Příslušenství

230.05 Kč 371.04 Kč

Funkce: *1.Plovákový spínač je dobré pro jachtaře,komerční rybář a stavitel lodí po celém světě pro použití s čerpadly kreslení až 20amps. *2.Poskytuje automatické zapnutí/vypnutí stokové čerpadlo ovládat. *3.Zapne čerpadlo, když hladina vody dosáhne 2" (51mm) a zapne čerpadlo vypne, když hladina vody dosáhne 3/4" (19mm). *4.Kompletní s 28" drát kabelu. *5.Je vhodný Pro 12 - 24 - 32 Voltů. *6.Životnost je velmi dlouhá, a počet přepínačů je stejně vysoká jako 100 000 krát; Samostatné montážní držitele karty, poskytování dvě montážní režimy: dolní/strana. *7.Automatické zapnutí při vodorovné rovině je ≥55 mm; ≤25 mm nebo méně automatické odpojení; A může poznat, že pozice požadavky různých hladina kapaliny výšky zvýšení/snížení tloušťky podkladové materiály montážní základně. *8.Vysoce kvalitní měděný kabel o průměru 3,5 mm (vnitřní měděný drát má průměr až 2 mm) se používá k zajištění běžného provozu, i když maximální proud 30 let procházípřes. *9.Ultrazvukové svařování, těsnění a lišty v jednom okamžiku, spolehlivé a bezpečné, a bez úniku vody. *10.Skořepina je vyrobena z vysoce kvalitní ABS materiál s vnitřní kovové kontakty zajistí spolehlivé start/stop. *11.S vodní čerpadlo, automatický start/stop systém, může být vytvořena, aby se zabránilo volnoběhu, pálení nebo selhání vodního čerpadla; Automatické docházky mohou být realizovány bez lidí, časově náročné a pracné hlídat.Hlavní použití: S našimi mikro ponorné čerpadlo, můžeme nastavit bezobslužné automatické odvodnění a vypnutí systému.Specifikace: Max. jmen. hodnota 20 Pro napětí 12 v Max. jmen. hodnota 10 Pro napětí 24 v Max. Ampéry 8 Pro 32 Voltů Barva:Bílá Použitelné pro následující hlavní odvětví: 1. Obecné průmyslových zařízení a lékařské vybavení. 2. Chemická zařízení, turistických vozidel, speciálních vozidel a lodí. 3. Podpora průmyslových strojů. 4. Zemědělství (trávník a zahrada, atd.). 5. Vozidla, čištění, čištění koberců, čištění podlah, atd. 6. Čištění vody a úprava vody zařízení.Seznam: 1 * Spínač Poznámky: 1.Skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od obrázků uvedených na internetových stránkách způsobené mnoha faktory, jako je například jas vašeho monitoru a jas světla. 2.Prosím, dovolte mírné manuální měření odchylka pro data.


  • Značka: oein
  • Materiál: ABS
  • Velikost: /
  • Původ: KN(Původu)
  • Typ: Ložisko

Štítky: plovákové spínače hladiny, loď pvc, kajak sedadla, čerpadlo seaflo, držák tyče zábradlí lodi, loď držák z nerezové oceli, bimini loď top, měřič průtoku vody, magnet jazýčkový spínač, plachetnice příslušenství blok.

Kimi007 Gv
2020-10-22
3/5
I had canceled the order. No matter I keep her back
Esquires20
2020-12-03
5/5
Has come

Můžete také rád