Nejnovější PS5 Dual USB Zvládnout Rychle 5V Nabíjecí Dok Stanice Stojan Nabíječka Pro Play Station 5 PS5 Herní Ovladač Joypad Joystick

171.89 Kč 268.46 Kč

Nejnovější PS5 Dual USB Zvládnout Rychle 5V Nabíjecí Dok Stanice Stojan Nabíječka Pro Play Station 5 PS5 Herní Ovladač Joypad Joystick

Bullet Body: 1、Způsob Nabíjení: In-line Typ C port nabíjení.

2、Plně Doba Nabíjení: Když rukojeť je napájen baterií, nabíjecí základna se může plně nabít zvládnout asi za 3 hodiny, není třeba se obávat o výpadku napájení, nebudete muset čekat na jednu noc, aby plně nabít.

3、5V/2A Nad Nabíječky: Při nabíjení 2 řadiče ve stejnou dobu, poskytnout dostatečný proud, nabíjecí základna musí být vybaveny nabíječkou s výstupem 5V/2A nebo více.

4、Bezpečné a Spolehlivé: Vybaven přeplatek/přehřátí/proudové přetížení/přepětí/zkratu/přílišnému vybití ochrany, bezpečné a spolehlivé.

5、vezměte Prosím na Vědomí: Tam je USB datový kabel v balení pouze nabíječka se prodává.PS5 gamepad není součástí dodávky.

Specifikace: Vstupní napětí: 5V

Vstupní proud: 1000-2600mA

Použitelné modely: PS5 rukojeť

Doba nabíjení: asi 2 hodiny

Balení Seznam:

Nabíječka*1

USB Datový Kabel*1

• Všechny položky budou odeslány do 2 pracovních dnů po zaplacení je vymazána.• Všechny položky budou odeslány Poštou Mail, který obvykle trvá 15-35 dní, aby se dospělo.• Mezinárodní doprava vyžaduje složitější lodní postupy (např. obou zemí celní, tranzitní stanice atd.), také bude mít vliv mnoho faktorů, například na dovolenou, počasí atd, tak to bude pravděpodobně trvat delší dobu, pro vaše zboží dorazí na konečné místo určení.Děkujeme za pochopení v této věci.• Dovozní cla, daně z přidané hodnoty, a jiné poplatky nejsou zahrnuty v položce cena nebo přepravní náklady.Země Doba Dodání(Poštou Letecky)Pracovní Dny + sobota + SundayNorth Americké /Západní Evropy 7~20 daysEastern Evropy 7~35 daysAustralia 7~30 daysCentral Asie 15~45 daysSouth Americké 15~50 daysEastern Asijské 7~20 daysOthers 15~60 dnů

Kontaktujte nás

Naše ordinační hodiny jsou :- 9:00 až 18:00 (GMT +8) pondělí až pátek - 8:30 do 12:30 (GMT +8) SaturdayAnd naše kancelář je uzavřena v neděli a o svátcích (Čína), omlouváme se za pozdní odpověď během prázdnin

Naše Mise:

1. Exportovat vysoce kvalitní zboží z orientu za konkurenční cenu pro vás.2. K práci s našimi zákazníky budovat své podnikání .3. Maximalizovat naše mezinárodní kupující s ziskovosti a konkurenceschopnosti.Prosím, vrať se brzy a navštivte nás znovu!


  • Značka: Rondaful
  • Původ: KN(Původu)
  • Kompatibilní Značka/Model: Sony
  • SONY Model: playstation
  • Číslo Modelu: PS5 Dual

Štítky: playstation ovladač kryt fornite, kryt ps5, panel sony playstation 5, ovládání play station, PS5, Gamepad, joystick stanice, compute module io board, joystick pc, hra stojí.

Můžete také rád