Pro BQ BQ BQS-5054 Crystal LCD Displej Dotykové Obrazovky Shromáždění Opravy Součástí s 3m typ

407.31 Kč 428.77 Kč

Podrobnosti:

[ Druh Poznámka ] Pro továrnu má různých výrobních šarží v každé době, takže kód číslo na lcd nebo dotykový snímač nemusí stejné, takže budeme posílat jako naše na skladě skutečný výrobek poslat k vám, a to díky ( všechny zkoušky po jednom pracovat ) ! Ruský Přítel Věnovat Pozornost, Prosím!!! Vyplňte, prosím, přijímač full name důsledku nové politiky ruské zvyky. Žádné nondelivery by neměl být odpovědný, pokud klient doesn ' t poskytnout dostatek informací při vytváření objednávky. Jsme loď na Wolcenfans.cz adresu jen, prosím, ujistěte se, že vaše adresa správná. 1. Naše Pracovní Doba (Zpráva odpověď čas) je Peking Čas 9:00-18:00 Od pondělí Do pátku. 9:00-12:00 v sobotu. 2. Pokud máte jakýkoliv problém, prosím neváhejte nás kontaktovat. Budeme řešit to pro vás dobře. Don t open sporu náhodně. jinak bude zaznamenán jako špatné úvěrové u nás, Wolcenfans.cz, a také tím, že Čína Prodejci Ligy. A být blokovány. 3. Vyplňte, prosím, správnou a úspěšně absolvováno kontaktní informace, když umístíte objednávku. Žádné změny poté, co budete platit, aby, díky

Po obdržení zboží Tip:

Tipy 1: Test před instalací Při testování, není odstranit veškeré ochranné fólie nebo značky. Věnujte, prosím, pozornost k problému statické elektřiny. Než začnete opravu, ujistěte se, že uzemnění je ESD (electro static discharge) popruh. Tím se zabrání statické elektřiny z poškození elektronických součástí uvnitř telefonu. Zajistit, že budete nosit ochranné brýle a opatrnost není na řez prst s skleněné střepy. Tipy 2: testování Simuluje Obrazovky náhrada je velmi křehký produkt. Důrazně doporučujeme vyzkoušet před instalací. Prosím simuluje testování, což znamená, že mobilní telefon apart, (základní deska + dotyková obrazovka) připojen audio kabel a nové náhradní, napájení, test skončil. Pokud je test v POŘÁDKU, prosím, nainstalujte jej. Pokud to nelze zobrazit, prosím, kontaktujte nás na první dobu. A prosím, nenuťte ji, aby být instalovány v mobilním telefonu. Nebudeme odpovědnost, pokud mobilní telefon je poškozen, při instalaci. Tipy 3: nepoužívejte po-ohyb kabelu, Prosím, ujistěte se, že dotknout kabel, ne přes-bend. Více než 90 stupňů ohnuté způsobí, že pro nemůže fungovat.


  • Číslo Modelu: Pro BQ BQ BQS-5054 Crystal
  • Pro: Pro BQ BQ BQS-5054 Crystal
  • LCD Kit: Ano
  • Značka: Duqusene
  • Displej: > 3"
  • Dotkněte Typ Obrazovky: Kapacitní Displej
  • barva: černá
  • Položka Stav: Nové
  • Rozlišení Displeje: 1280x720

Štítky: Zlato, zlomené displej mobilního telefonu, DOOGEE, g pad 2, pouzdro telefon, honor play lcd, 5044 lcd, bq crystal, pixel 2 peněženka, huawei m2.

Můžete také rád