Reolink 4MP 5MP kamerový Systém 8ch PoE NVR a 4 PoE IP Kamery Bullet Venkovní HD Video Surveillance Kit 2TB HDD RLK8-410B4

6 849.78 Kč 12 017.31 Kč

Poznámka:

Některé z RLC-410 kamery v RLK8-410B4-5MP systém byl změněn na B500. Vezměte prosím na vědomí, že B500 potřebuje pracovat s Reolink PoE NVR a že nemá slot na SD kartu.Kromě toho, B500 není podpora Onvif a třetí-party software.

Objednávky z DE, UK skladu může dostat fakturu s DPH.Prosím, kontaktujte nás, pokud budete potřebovat.

Kvůli nějaké dopravní omezení, pokud se vám nepodaří koupit fotoaparát kit vysvobozen z nějaké sklady, prosím, laskavě nákup 1ks NVR s 4 ks kamer samostatně.

Aplikovat na Více Příležitostech

RLK8-410B4

Super HD 5 Megapixelů Vysoké Rozlišení

Jako jeden z nejlepších domácí/obchodní bezpečnostní systémy, RLK8-410B4 NVR bezpečnostní systém zaznamenává videa v reálném čase na všechny kanály v 5MP s vysokým rozlišením, mnohem jasnější než 1080p a 720p.Všechny kamery poskytují neuvěřitelně jasný a ostrý obraz v reálném barva, která umožňuje vidět všechny předměty velmi jasně.

Až do 30 m noční vidění

18pcs infračervené Led diody a pokročilé INFRAČERVENÉ technologie, aby Reolink RLC-410 vynikající noční vidění bezpečnostní kamery, takže můžete vidět všechny události jasně i ve tmě.S dlouhou noční vidění vzdálenost až 100 metrů, můžete přesně identifikovat lidi přítomné v akci, prostřednictvím videí pořízených RLC-410 video kamery.

24/7 Monitorování a Nahrávání, NVR Nikdy Nespí

Tento 8CH 5MP PoE NVR bezpečnostní kamerový systém podporuje simultánní živé krmivo a 24/7 nahrávání pro všechny kamery.RLC-410-5MP bezpečnostní IP kamera nemůže nahrávat pouze jen motion klipy, ale také každou minutu, co se stalo.Když něco abnormálního je detekován, budete se dostat oznámení okamžitě.Budete nikdy nic nezmeškáte.

Re-nainstalován HDD můžete Změnit, aby Více Úložného prostoru

RLK8-410B4 je s re-nainstalován 2TB HDD.Pokud chcete ještě větší úložiště, můžete změnit 2TB HDD až 4 TB, také můžete připojit další 4TB externí HDD NVR rozšířit jeho skladování.

PoE – Snadné Nastavení, Dokonce i pro Začátečníky

Skutečné plug and play bezpečnostní systém!Je funkce PoE (Power over Ethernet), s jeden síťový kabel pro připojení jednotlivých IP kamer do NVR jak pro napájení a přenos video signálů.Snadné zapojení – kabelový proces nemůže být jednodušší pro KUTILY a začátečníky.

Vzdálené Prohlížení, Kdykoliv a odkudkoliv

Vzdáleně zobrazit ip kamer prostřednictvím bezplatné Reolink Aplikace na vašem mobilním zařízení, zdarma Reolink Klienta na vašem počítači, webové prohlížeče (IE, Google Chrome, Microsoft Edge, Safari, Firefox, atd.).

Zaměřit se na Oblasti, Které Záleží

Můžete označit příslušné oblasti pro detekci pohybu osvobodit se od falešných poplachů.Když někdy detekci pohybu se spustí, budete dostávat okamžitá upozornění e-mailem s fotkami a APLIKACE alarm tlačil tak, že příslušná opatření budou přijata.

Smart Motion Upozornění

Tento 5MP bezpečnostní kamera může detekovat pohyb a upozorní vás okamžitě prostřednictvím oznámení push, e-maily, upozornění nebo bzučák.Můžete přizpůsobit všechny druhy upozornění, aby se vešly vaše potřeby.

Nastavení Detekce Pohybu, a Rozvrh pro NVR

Detekce pohybu na Nvr je povoleno celou dobu ve výchozím nastavení, uživatelé mohou naplánovat, kdy detekce pohybu bude fungovat a když ne podle skutečné potřeby.

Přehrávání videa -- Připomeňme si Události a Okamžiky

Přehrávání funkce tohoto Reolink RLK8-410B4 umožňuje, abyste věděli, celé události. *Replay významné důkazy, nebo vtipné video záznamy. *4-kanálové souběžné přehrávání *Můžete rychle vyhledat jakékoliv události, která se stala kdykoliv. *Časovač osa design v rámci rozdělené obrazovky dělá to výhodné pro vás, aby se svobodně vrátit do různých dnů, hodin, minut nebo vidět události, které jste vynechal.

Práce s Reolink Wi-fi Fotoaparát

RLN8-410 může dokonale fungovat s Reolink PoE kameru pro 24/7 nahrávání, detekce pohybu, živé zobrazení, přehrávání a další funkce.A to také podporuje práci s Reolink wi-fi fotoaparát, pokud jsou ve stejné síti LAN.

Připraven pro Kdekoli, Uvnitř i Outdoorsr

Reolink RLC-410 venkovní a vnitřní ip kamera má pevné hliníkové tělo a bydlení, s IP66 vodotěsný hodnocení.Takže můžete bez obav nainstalovat venkovní, jako ve vaší garáži, na zahradě, nebo kdekoliv jinde.To se může stát, nepříznivých povětrnostních podmínek, včetně deště, sněhu, intenzivní chlad a teplo.

Aktualizace Firmwaru Zdarma

Zdarma Reolink aktualizace firmwaru pomáhá vaše kamera/NVR držet krok s up-to-date rysy, stejně jako stanovení nějaké chyby nebo závady.


 • Model NE.: RLN8-410+RLC-410*4
 • Číslo Modelu: RLK8-410B4
 • Systém: PAL/NTSC
 • Značka: reolink
 • Vstup Kamery: Reolink PoE IP Kamera x 8
 • NVR Napájení: 48V
 • Certifikace: CE
 • Vzdálené Prohlížení A Přehrávání: Internet Explorer, iPhone, Android, Windows, Mac OS
 • Nahrávání Snímků Za Sekundu: PAL
 • Původ: KN(Původu)
 • KS Kamera,: 4ks
 • kamera napájení: NVR PoE Síťové Porty
 • Skladování: Pre-nainstalovány 2TB HDD(podpora až 4TB)
 • Video Vstup: 8 Kanál
 • Noční Vidění Vzdálenost: až do 30m
 • Délka Kabelu: 18m
 • TV Systém: PAL
 • Usnesení: 2560*1920(5Megapixels)

Štítky: fotoaparát secur, dahua nvr, besder kamery ip, fotoaparát reolink, cccam server, 2 cctv kamery, bezpečnostní systém kit, reolink, injector poe, dahua hfw5442, nvr.

Kombat7791
2020-11-23
5/5
It's okay, quickly. Delivered to the doors by IML. Recommend. Bought for Black Friday for 20120 rubles.
Flbigjon
2020-12-06
5/5
Everything is fine as always, this time it went a little longer, but in two weeks lay down. Thank you so much. The only one camera out of eight slightly buzzes the sound, but the client was not critical.

Můžete také rád