Noctua NT-H1 CPU AMD procesor Intel Chladič ventilátor/Tepelné sloučenina ventilátor Chlazení Tepelné pasty Chladič fanoušci teplovodivou pastu

278.76 Kč

Výše uvedeného produktu (značka, parametr) Wolcenfans.cz automaticky generované, občas může být špatně, naleznete na oficiálních dat do počítače závěrečný test zvítězit!

Foto (vzhled, barva, původ, sériové číslo) pouze pro referenční účely, náhodný dodávky, pokud žádné změny, prosím, převažují v druhu!Zvláštní požadavky na produkt, prosím, kontaktujte mě, a pak koupit!

Výrobci mění obal .....nové balení.Staré balení.Náhodné dodávky

Ruský kupující přátelé, vzhledem k ruské poštovní úpravy politiky, příjemce jméno vyplnit plné jméno pro normální pick, vyplňte prosím celý název anglicky, děkuji!

Kvalitní

- Každé položky byly testovány kriticky před odesláním provedeno ,jsme postavili několik zkušebních stanic speciálně pro CPU ,prosím koupit s worry-free .

- Prosím, ujistěte se, že kontakt ventilátor a CPU je dobrý, nezpůsobí teplota CPU je příliš vysoká.Děkuji

- Prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud máte nějaké otázky nebo obavy před nebo po vašem nákupu.Zavázali jsme se k vaší 100% spokojenosti.

Zpětná vazba

- Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

- Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše podnikání je vývoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb.To bude jen trvat 1 minutu.

Vrátí

- Vrátí přijal.Položka musí být v původním stavu.A vy byste měli platit dodatečné přepravní poplatky vzniklé a položky, vrátil by měly být uchovávány v jejich původní stav.


  • Typ: Teplovodivou Pastu
  • Hmotnost: Various specifications
  • Číslo Modelu: Noctua NT-H1
  • Značka: Noctua
  • Rozměr: 2.4 G, 3.5 G 10G

Štítky: gelid, amd chladič cpu, termostat pro pc, pasta pájecí, ventilátor toshiba satellite, chladič cpu, ddr3 chladič, cu trubka, vložit tepelnou noctua nt h1, chladič noctua.

Sagaru Bashatero2007
2020-11-12
5/5
Very well packed in its original box.
Sxobjanin
2021-02-11
1/5
Sincerely a loss of money was returned to the seller without giving me a reason or reason and did not answer my questions I do not recommend

Můžete také rád