Wilkinson Vintage Bridge pro Tele Elektrická Kytara String Thru Tele TL Kytara Most Chrome Silver WOT03

342.93 Kč 403.45 Kč

Popis

. Most je vyrobeno OEM továrny v Číně pod Treve Wilkinson licence, patří k "m série", není to fake, nebo knock-off produkty. . Základní deska je vyrobena z oceli, sedla jsou vyrobeny z tlakového odlitku zinku . Řetězec, Rozteč od E k E: 2-1/8" (54mm) . Vzdálenost mezi montážní otvory: 2 až 3⁄4" (70mm) . Chromovaný základní desce a niklu sedla

Informace O Zákaznících

1.Obrázky produktu do sedmi dnů po doručení, prosím, ujistěte se, že dodací adresu, je správné. Naše výrobky jsou nové produkty, tam bude práce pracovníků kvality a kvantity před odesláním, prosím zákazníky v pohodě. 2.China Post Air Mail: 15-60 pracovních dnů 3.Pokud se vám nepodaří získat zboží v dodací době, kdy jsme slíbili, že zboží může být ztracena.!!Můžete předložit spor, a my vám vrátíme peníze po ověření. 4.Klademe velký důraz na všechny vaše spravedlivé hodnocení, pokud jste spokojeni s našimi produkty, prosím, chválu, aby nás podpořit, budeme velmi vděční. Pokud máte jakékoliv nespokojenosti, prosím, komunikovat s námi, věřím, že každý rozumný problémy můžeme rychle vyřešit, prosím, nespěchejte, dejte nám špatnou recenzi. 5.Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.


  • Číslo Modelu: WOT03
  • Typ: most

Štítky: vysoce kvalitní elektrické kytary, vintage telecaster díly, Kytara Krk Desky, p94 pickup, akustická kytara most sedlo, st mini humbucker, matic, tuner wilkinson, pickguard, elektrické kytary.

Goxejedlep1965
2020-08-31
5/5
Excellent quality from Wilkinson, fast, first class service by Kaynes and the packaging was good. Although the picture displayed by the supplier is good and true, you need to have this bridge in front of you to see the quality. Thank you Kaynes Musical for your excellent service.
Alsnochka Pacan
2020-12-30
5/5
Seems good, no original packaging though..

Můžete také rád