50 Ks Sáčků Světle Růžová Poly Bublina Mailer Tašky Obálky Polstrovaný Růžový Self Těsnění Těsnění Mailer Mail Pytle, Tašky 13*18 cm #30

116.74 Kč 201.29 Kč

50ks Bublina Odesílatelů Polstrované Obálky Lemované Poly Mailer Self Těsnění Růžová

Výrobek prodejní místa:

1.Tyto odesílatelů přidat po p barvy na mail a vyniká od ostatních, zcela odlišné od standardního jednoho.Vaši zákazníci budou těšit na to, že okouzlující bílé obálky v e-mailu.Ty polstrované obálky jsou lehké poštovní obklopuje, nebude přidat do své přepravní náklady.

2.Odolnost proti roztržení Obálky: Tato polstrované obálky jsou odolné a robustní povrch, práce skvělé místo papírové verze, které slzu s ostré,těžké, nebo divně tvarované výrobky.Také s vícevrstvé polyethylenové listy, poskytují vynikající ochranu pro přepravu.

3.Víceúčelový Bublinkové Obálky: můžete použít tyto na mail, kosmetika, obrazy, módní doplňky, šperky, léky, semena a cibule, a mnohem více.Jsou polstrované a ochrání křehké věci během přepravy.Vrstvené horní umožňuje připojit samolepící razítka a adresní štítky snadno.

4.Self-Držet Obálky: Bílé poly bublinkové obálky s self-lepicí originální pečeť.Jakmile obálka byla zapečetěná, to nemůže být otevřena bez viditelných známek manipulace.Hladký povrch obálky je snadné držet razítka a adresní štítky.

Specifikace:

Barva: Růžová

Velikost:13 x 18 cm, Balení 50.

Materiál: Nový materiál PE + Pearl film

Obsahují:

50ks Bubliny Polstrované Obálky


  • vzor: Plná Barva
  • Materiál: Plastové
  • Počet Ks: 50ks
  • Číslo Modelu: 1X
  • Původ: KN(Původu)

Štítky: vlastní poly mailer, čaj vaky, rose gold velká bublina mailer, sáček pytel, látkové růžové, oem poly odesílatelů, taška mail, poly mailer plastové přepravní tašky transparentní, mailer, hromadné bublinkové fólie.

Můžete také rád