24KS Vánoční Adventní Kalendář, Odpočítávání Sáčků Visí Pytel Dárkové Tašky S Klipem Lano, Nový Rok, Vánoční Kalendáře, Tašky Kerst

204.73 Kč 372.33 Kč

Body:

1、Vánoční Odpočítávání Kalendář: Unikátní candy bag, DIY Vánoční odpočítávání dekorace.Rodiče a děti mohou dát bonbóny v candy bag každý den odpočítávat příchod Vánoc společně.

2、Příslušenství Výrobku: 24 sáčků + 24 klipů + 10 metrů provázku + sada digitální samolepky.Candy taška je šitá na obou stranách s dvojitým šňůrky.

3、Vysoce kvalitní Materiál: Vyrobeno z vysoce kvalitní lněné tkaniny, krásné a trvanlivé.Může být použita pro uložení malých předmětů každý den, a lana mohou být použity k výzdobě vázy.Může také být uloženy a znovu použity.

4、Kde Použít: Lze zavěsit na krb šňůrky nebo zdobí Vánoční strom.Může být použit s Vánoční punčochy na výzdobu místnosti, pro Vánoční Odpočítávání.

5、Široké Uplatnění: Ideální pro Vánoce, den Díkůvzdání a další svátky, dekorace visí na římse krbu bannery, stromy, schody, zábradlí a dalších místech, kapsy plné občerstvení, drobné dárky, Přání láhev, která je otevřená do 24., den Vánoc dorazí.

Specifikace :

Název: Vánoční Odpočítávání Bag

Bag velikost: cca 10*14 cm/3.94*5,51 palce

Proces: šití na obou stranách, dvojité šňůrky design

Materiál: imitace povlečení

Čistá hmotnost: cca 265 g

Balení Seznam:

24*Taška

24*Clip

1*10 m Lano

1*Digitální samolepka


  • Téma Vzor: Elk
  • Materiál: non-tkané tkaniny
  • Číslo Modelu: Vánoční Adventní

Štítky: adventní kalendář dárek, adventní kalendář s, diy adventní kalendář, adventní kalendář se šperky, adventní kalendář funko, advent, adventní kalendář kinder, adventní dřevěný, adventní kalendář strom, adventní kalendář se cítil.

Můžete také rád