Nite Ize CamJam Kabel Utahovák w/ Lano Lehký Robustní Odolné(1Pack 2ks)

211.81 Kč 264.81 Kč

Dobrý den! Vítejte v našem obchodě! Kvalita je první s nejlepší služby. zákazníci jsou pro nás naši přátelé.

Když přijde na lehčí zatížení, uzel-free Nite Ize CamJam dělá svazování radost. (Je to skvělé pro dotažení, napnutí, zajištění, závěsné a balení, taky.) K dispozici v jediném balení nebo dvě balení, které obsahuje 8 sekcí 5/32" lano Dvou způsobů připojení pro maximální všestrannost - loop systém a fixní end systém z robustního, odolného plastu Lehká, pevná konstrukce se Hodí lano rozměry: 1/16"-3/16" (2 mm-5 mm) Rozměry: 2.70" x 1.35" x 0.58" | 68.57 mm x 34.30 mm x 15.34 mm Hmotnost: 1.69 oz | 16.00 g

Navržen tak, aby zámek bezpečně na místo s jednoduchým zatažením za kabel Nite Ize CamJam je snadný, uzel-free způsob, jak zpřísnit, napětí, a zajistěte lehčí zatížení všech druhů. Z robustního, odolného plastu, má karabina klip z nerezové oceli brány na jednom konci, a rotační, hrbolatá cam mechanismus na druhé. Jednoduše ukotvit karabina na jakýkoliv hák, D-kroužek, nebo smyčky, a krmit kabel skrz cam, dokud jste dosáhli požadované úrovně napětí. Zatáhněte pevně, a cam zámky na místo a zůstane to tak, dokud si jej uvolněte otáčením vačky. Snadno upravit a přizpůsobit, CamJam je vyrobena použít a znovu použít stovky krát, v stovky způsobů. Připnutý kroužky a háčky, vynikající pro zavěšení a zajištění plachty, stany, žaluzie, zařízení (ideální pro nést tašky!). Vytvořit smyčku stříháním to, aby jeden konec kabelu a vytažením druhý konec přes svazek spací pytle, deky, střih kartáč, nebo zabalit lehké zatížení trakaře, vozy, vozíky, kola a lodě. Specifikace UPC 094664022584 MPN NCJ2-03-01 Barva Černá se Hodí lano velikostí 1/16"-3/16" (2mm-5mm) Rozměry 2.70" x 1.35" x 0.58" | 68.57 mm x 34.30 mm x 15.34 mm Hmotnost 1,69 oz | 16.00 g UPOZORNĚNÍ: NENÍ určeno PRO POUŽITÍ tam, KDE ROZPOJENÍ BY mohlo mít ZA NÁSLEDEK ZRANĚNÍ NEBO POŠKOZENÍ MAJETKU. NE PRO LEZENÍ.

pohodlné a rychlé lano blokovací režim, který je spolehlivý a nastavitelný na délku.

dva způsoby použití, více intimní design.

vysoká pevnost nylon skleněné vlákno materiál, spolehlivé a trvanlivé.

inovativní konstrukce, která je lehká, ale pevná.

vhodné pro lana o průměru 2mm-5mm.

hmotnost: 16g

rozměry: 65.5 mm x 35.1 mm x 15.2 mm

Prostřednictvím inovativní konstrukční řešení, kapary háček lze snadno uvědomit, vázání, zavěšení, upevnění a další funkce, stačí vytáhnout lano, spony, zařízení automaticky zamknout, a poměrně pevná. Na carjie háček je vyroben z kvalitního nylonu, skleněných vláken a vysoce elastické nerezové oceli, hák může být pevně stanovena v místě, kde se háček může být připevněn. Utáhněte lano do spony polohy, zařízení pro automatické otáčení zámek, lano, když musíte rozvázat, stačí otočit zařízení, nebo přímo vytáhnout lano spony pozici. Cartier krk se používá pro všechny druhy potřeb, je závazné asistent pro venkovní a každodenní život

Obsah balení: 2 ks je 2-3% rozdíl podle manuálu měření. Vezměte prosím na vědomí, že nepatrný barevný rozdíl by měl být přijatelný v důsledku světla a obrazovky. Náhled:

Pokud jakýkoliv dotaz, prosím, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím "Zeptejte se prodejce otázku" ,se snažíme v našich silách odpovídat na vaše e-maily co nejdříve, vzhledem k vysokému objemu denní příchozí e-maily a časové pásmo rozdíl, jsme nemusí být schopen odpovědět na vaše e-maily okamžitě. Prosím allw 1-2 pracovní dny pro nás odpověď.

27-Aug-19 v 01:53:01 BST, prodávající přidána následující informace:


  • Materiál: PVC
  • Ne. Háčky: 2

Štítky: lana příložka, 5mm pvc kuličky, nástroj krone, měřidlo závit, napnutí lana, zobrazení hák, pro nite, heavy duty háček, drát utahovák, nite ize stan.

Royersa27
2020-08-18
5/5
Okido and very fast delivery
Le Arduvini
2020-09-02
5/5
Excellent parts, brought these before, and would again. Very good quality. Thank You

Můžete také rád