BCM94360CS2 BCM943224PCIEBT2 Bezdrátová Karta M. 2 Key A/E za m2 NGFF klíč Adaptér Převodník Kartu Modul pro Mac OS Počítače

95.71 Kč 105.15 Kč

Zvláštní prohlášení:

1. Tento adaptér karta je teoreticky použitelná na 6+12pin bezdrátový modul pro Apple Počítače.

Nicméně, existuje příliš mnoho typů bezdrátové síťové karty moduly, které Apple používá pro toto rozhraní.

2. Pro Apple s 6+12 PIN, délka 33 mm a 39 mm s pevnou post ve středu Modul, nějaký bezdrátový modul, délka a šroub upevnění pozice ocasu jsou odlišné, prosím, najít své vlastní řešení problému, a, s touto kombinací, ujistěte se, že věnovat pozornost tomu, zda váš počítač antény podavač a bezdrátový modul je vybaven, a po této kombinaci, je vaše vlastní instalaci počítače dostatek prostoru.

3. O Bluetooth: Bluetooth modul nemůže být použit pro dva důvody, jeden je váš bezdrátový modul není vybaven Bluetooth, druhá je, zda je váš počítač bezdrátové rozhraní je nastavena stal signálu USB kabel, z nichž oba jsou nezbytné.

Tento adaptér karta může podporovat funkci Bluetooth. (Riser karta má USB, signálový kabel z bezdrátového modulu).

Specifikace: 46.5 mm * 22mm * 5 mm (délka * šířka * tloušťka)

Tento adaptér nepodporuje bezdrátové síťové karty, který podporuje pouze Klíčovým a Ekey bezdrátové síťové karty CNVI protokolu.

Podporuje pouze 2230 typ M. 2 key/E konektor.

Žádné další napájení potřebné.

Tento adaptér neobsahuje BCM94360CS2/BCM943224PCIEBT2 karty.

Sloty:

Jako H370, HM370, B360, H310, Q370, QM370, CM246, atd. Chipset základní desky integrovaný M. 2, bezdrátové síťové karty rozhraní.Protože CNVI specifikace bude používat specializované CNVI kanál, CNVI bude integrovat MAC součástí síťové karty uvnitř chipset.To je běžné říci, že některé funkce bezdrátové sítě karta bude přímo integrován.

Toto použití speciální design také vytváří bariéru pro Intel.Tak dlouho, dokud jeden konec síťovou kartu a chipset je Intel doporučuje specifikaci, nebude moci začít.Například, AMD chipset a CNV síťové karty, nebo CNVI slot a non-CNVI síťové karty.

Pokud vaše základní deska podporuje bezdrátové,síťové rozhraní podporuje CNVI protokol a podporuje non-CNVI protokolu, který je také použitelný.

Teplé tip:

1. Tento produkt podporuje pouze 6+12pin typ bezdrátové moduly v Apple notebooky.To může také podporovat bezdrátové moduly s některými stejné nohy.Nicméně, prosím, opravit opraven problém sami.

2. Existuje mnoho typů rozhraní, definice pro NGFF rozhraní, jako jsou ssd disky a bezdrátové moduly!Jsou rozděleny do i klíčem, Klíč,+Ekey, Mkey, B+Mkey, etc.by slot.Věnujte, prosím, pozornost rozlišovat, nedělají chyby.

3. Adaptér karty není potřeba žádný ovladač, protože karty adaptéru nenese žádnou čip, není tam žádný čip, takže není takový problém jako ovladače a kompatibilitu.Musíte nainstalovat ovladač své vlastní bezdrátové síťové karty modul sám o sobě, bezdrátové.NIC modul nemá řidiče nebo řidiče, chyba instalace nebude fungovat správně!

4. Adaptér karty pouze změny rozhraní podobě bezdrátového modulu, a nemění žádný výkon modulu, protože to je jen otázka připojení několika vodičů od modulu!Jakou funkci jsi měl v původní modul, a jakou funkci tam byl po převodu, nemluvě o použití karty adaptéru, což má za následek pomalé, nestabilní, a tak dále.

5. Tento adaptér je možné převést BCM94360CS2/BCM943224PCIEBT2 karty NGFF(M. 2) Klíč/E rozhraní pro Mac OS

6. Tento adaptér není vhodný pro notebook/laptop vzhledem k výšce zúžení limit, je vhodný pro desktop základní deska s NGFF(M. 2) klíč/E konektor , jako je Asus ,MSI a GIGABYTE ITX Z170 základní deska série.


  • Značka: XT-XINTE
  • Číslo Modelu: 25757
  • Balíček: No
  • Typ Rozhraní: Další

Štítky: hp m277, adaptér bcm94360cs2, ci modul tv kartu francesat, ssd pci e m2, m18x, 2x m2 m klíč adaptér, hackintosh wifi, BCM94360CS2, e klíč m2, pvp.

Můžete také rád