Hliníkové Slitiny, Kovové Pouzdro Chlazení Chladiče Černá Stříbrná Vhodné Pro Raspberry Pi 4 Kovové pouzdro, Ochranný Box+abs Pouzdro

160.73 Kč 167.39 Kč

Přehled:

Jedná se o brnění hliníkové slitiny pouzdro určené pro 4 počítač Raspberry Pi model b, tak to brnění pouzdro je vhodné pouze pro raspberry pi 4 model b.

Vlastnosti:

● Ultra-tenký design ● Rychlý odvod Tepla ● Snadná instalace. Pokud chcete, ● Všechny porty a sloty případě může zápas s 4 Počítač Raspberry Pi Model B dokonale ● otevřený design, nemusíte se bát, že bude mít vliv na signál wifi nic víc ● Hladké a rovné hliníkového materiálu. Vyztužený hliníkový materiál, lehký a odolný, s dlouhou životností z nerezové ● používáme 3 kusy křemíku chladící podložka (tloušťka pouze 0,5 mm), aby se dotknout shell tělo pro odvod tepla. Můžete použít CPU tuk relace ● silicon colling pad pro lepší odvod tepla.

Poznámka:

Toto brnění pouzdro je vhodné pouze pro raspberry pi 4 model b;

Není součástí RPI základní deska a ženské záhlaví zobrazí v wiki stránka a další fotky na této stránce.


  • Balíček: Ano
  • Značka: HQXRTEK
  • Typ Položky: Adaptér

Štítky: fractal design, skříň pro pc, raspberry pi 4 4gb ventilátor případě kit, hliník bylinný box, hliníkové nářadí box, extremerate ps4 shell, hliníkový odlitek box, nas rack, nabíječka shell, nitendo shell.

Můžete také rád