Doprava zdarma od 1KS HSS6542 vyrobeny M47*0.5/0.75/1.0/1.25/1.5 mm levé straně Stroje přímo flute Tap Šroub Kohout pro metal řezání závitů

1 658.20 Kč 1 802.41 Kč

Produkty Vlastnosti:

1KS Non standardní metrické celou řadu hřišť HSS6542 vyrobeny klepněte M47 Levé ruky HSS6542 celou CNC broušené vysoce kvalitní stroj klepněte rovně

Průměr hlavy: M47

Závity směr: Levé straně

Hřiště:0.5/0.75/1.0/1.25/1.5/2.0/3.0

Aplikace:

By mohly být použity pro ocel železo hliník měď obrobků, řezání závitů,ne pro SS obrobku threading pracuje. Pokud potřebujete obrábění SS obrobku zvolte prosím naše HSS M35 Co5% kohoutky.

Obsah balení: 1 x hss 6542 plně CNC broušené rovnou klepněte nestandardní tenké stoupání Metrické klepněte M47 LH

Související Produkty:

Produkty Show

Náklad:

Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme posílat zboží do 7 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.

Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, zprostředkování, poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.

Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.

Vrací:

Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.

My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.

Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

Záruka A Údržba:

Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku . Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.

Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.

Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.

Zpětná vazba:

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.


 • Závit Směr: Jo
 • Typ: Klepněte
 • Materiál: HSS6542
 • Položka: HSS KLEPNĚTE na levé straně
 • Aplikace: Pro oceli,lité oceli,železa,dřeva,plastu theading
 • MN: 1ks
 • Počet Kusů: 1ks
 • DIY Dodávky: Obrábění kovů
 • Přesnost: H2
 • Značka: NoEnName_Null
 • Specifikace: M47*0.5/0.75/1.0/1.25/1.5mm LH
 • Číslo Modelu: VD-HT1PCM47*1.0

Štítky: závitem závit, vw závit, 100mw laser, 108 v, silicon závit, nylon závit, 1151 procesor, 100 ks, 1090mhz, hp závit.

Můžete také rád