Žehlička ruční mlýnek mlýnek domácnosti ruční mlýnek mlýnek na maso mlýnek mlýnek obilí stroj

1 137.37 Kč

Žehlička ruční mlýnek mlýnek domácnosti ruční mlýnek mlýnek na maso mlýnek mlýnek obilí stroj

Koupit hele: pokud nemáte dlouhodobé, jedlé oleje potažené anti rez zachování frézovací techniky: první hrubé broušení času a v melodii je pevné a jemné broušení sekundární tak, že broušení bude více v pohodě!

Odstranění železa: první použití rýže opakované broušení 5-10 krát kolem, můžete odstranit železo.Kupující může vyzkoušet!Malé železné frézování, slitina železa výroba, krásný tvar, pohodlné a flexibilní demontáž, použitelné v chilli prášek, sojový a jiné účely!

Koupit hele: pokud nemáte dlouhodobé, jedlé oleje potažené anti rez zachování frézovací techniky: první hrubé broušení času a v melodii je pevné a jemné broušení sekundární tak, že broušení bude více v pohodě!

Frézování, nahoru a dolů, a v některých papírová podložka, aby nedošlo k poškození základní

Malé železné frézování, výrobu ferro slitiny, krásný tvar, pohodlné a flexibilní demontáž, použitelné v chilli prášek, sojový a jiné účely.

Protože to je litinová proces, výrobky pro natáčení v naturáliích, vzhled odhad je velmi krásný, ale praktický efekt je dobrý

Nepřináší návod!Nepřinášejí balíček!Nyní je speciální cena.Železná ruka bruska kompaktní, velmi vhodné pro malé domácnosti ~ ruční provoz, obecné domácnost broušení malých objektů je nutné oh.Velmi praktické pro broušení stroj, a to je čisté železo materiál, oh.Také prosím, v normálním stavu mysli!

Poznámka: při prvním použití může být doporučeno prázdné brousit několikrát, stroj povrch hrubý mlýn off (litina je schopen, aby se zabránilo povrch hrubý smysl OH) bruska může volně nastavit kolo rotační pružiny na předním konci šroubu pro kontrolu broušení velikost mezery.

Mlýnek stroj, a to prostřednictvím náhradní čepele, broušení hlavy může být dokončena mleté maso a zeleninovou nádivkou, broušení sójového mléka, mouky fazole, sezam, chilli omáčku, všechny druhy proso, sezam atd..Nosit něco, vyjměte čepel pro broušení ventilátor, první nastavení ventilátoru zarovnání drážky, a je poskytován s pohyblivou ventilátor, odpružené, hromadně, zámek mateřské elastické vhodné položky částku, do.Po použití musí být čisté, musí být suchý po potažené s antikorozní olej

Vyčistěte rez olej na všechny druhy dílů před použitím.Při použití, bude ruka utáhněte upevňovací šrouby nebo nohy jsou pevně na maso, nastavit lisovací matice, ať cross cutter a yuan Dao pečlivě, vyhnout se maso výztuže vložte nůž mezi maso před prvním maso nakrájíme na plátky, a pak dát do stroje, frézy, ale musí pozornost není vyždímat maso na kosti, aby nedošlo k poškození dílů

Návod k použití:

1 vyčistěte stroj uvnitř a venku a opravit ji.

2. Když je maso broušení broušení hlavy, a na jaře odstranit, nůž, pevná čepel v v (boss kartu do pouzdra, drážky), pohybující se lopatky na vnější straně, dva ostří přitiskle, a pak se vrátit květina (konkávní) čepel lisovací matice, lisovací síla odpovídající velikosti.

3. Být mleté maso na kost, oloupané a nakrájíme na proužky, pravá ruka se třese rukojeti, levá ruka bude řízek je umístěn do krmiva ústa (přísně ruku do krmiva vstupu), na základě podnětu šnek, vyždímejte maso.

. nosit něco, vzít dvě ostří, změnit horní broušení ventilátor, první nastavení broušení ventilátor, a pak dal další kus broušení ventilátor, jaro (hromadně); pružnost matice je správné, bude broušení

Správné množství zboží.Některé položky je třeba nosit dva krát, poprvé utáhněte matici, podruhé utáhněte matici.

.

5 po použití, vyjměte díly čisté, suché, tak dlouho, dokud není potažené jedlé oleje, rez.

Poznámka: v nový stroj pro první použití, prosím, umýt s čisticím prostředkem do interiéru skříně hnací hřídel, řezací nůž, nůž, čištění, aby se zabránilo průmyslové oleje zbytky.Stroj po použití, ujistěte se, že se kompletně rozebrat, umýt vodou nebo horké vody, osušte, aby se zabránilo oxidaci, také.V čepel, oplatky.Brusivo, ocelové držet trochu jedlého oleje.Aby se zabránilo korozi.Tělo uvnitř a vně má anti kyslíková léčba, non-toxické a bez chuti.Ale prosím, na vědomí, opouštět použití fyziologického roztoku nebo jiné chemické vlastnosti vody používané k čištění, jinak tělo snadno korozi, černání


  • Typ: mixer
  • Broušení metoda: Ne-čisté Broušení

Štítky: obilí mlýn, obilí mlýnek, mi mlýnek na maso, drtič obilí, drtič sladu, moulin obilí, žehlička parní, obilí miller, mixér náhradní, zpracování potravin.

Můžete také rád