5W/7.5 W/10W Rychlé Auto Bezdrátová Nabíječka Stojan 8 X Qi Wireless Car Nabíjení Pohár Pro iPhone 8 X Samsung S8 S9 Huawei s Auto nabíječka

415.25 Kč 461.39 Kč

X8 QI Rychlé Bezdrátové Nabíjení Auto Bezdrátová Nabíječka Stojan Pro iPhone 8 X

Parametry produktu: Název Produktu: Auto Bezdrátové Nabíjení Pohár Bezdrátový standard: QI standard Vstupní velikost: DC12V/3A Bezdrátový výkon: 10W USB výstup: 5V/2.4 A (MAX) barva Produktu: černá rozměry Výrobku: 105 × 83 × 83 mm Balení velikost: 103x88x116mm Produktu hmotnost: 151g (bare metal), 249g (včetně obalu) seznam zboží: box - 1, auto bezdrátové nabíjení cup - 1, auto hlavy (s-line) - 1, manuální - 1 Funkce: Autem QI bezdrátové nabíjení pohár přijímá WPC QI standardní bezdrátové nabíjení, rychlé nabíjení technologie, nabíjení je stabilní a rychlý, v kombinaci s vyhrazeno cup hole design vozu, pohár, tvar je dobře začleněn do interiéru vozu životní prostředí. Umístěte ji do otvoru ve vyhrazena sklo vozu. Bezpečné a bezpečné pro použití, si můžete zajistit, aby vaše bezpečnost jízdy. Ve stejné době, můžete také rezervovat USB výstup pro nabíjení dalších zařízení. Bezdrátové nabíjení je všude. popis produktu: autem Qi bezdrátová nabíječka, pouze bezdrátové nabíjení vysílač funkce, vhodné pro QI standardní používání mobilních telefonů a mobilní telefon, šířka ≤ 73 mm. * S QI, funkce, nastavení mobilního telefonu (W ≤ 73MM) jako Apple X/8 Samsung S8/S7/S6/S6EDGE a další mobilní telefony lze nabíjet přímo na nabíječce. *Neexistuje žádný QI-umožnil mobilní telefon (W≤73 MM), je třeba nainstalovat QI přijímací cívky, například, iPhone7, budete muset koupit QI přijímací cívky nainstalovat na telefonu. Po instalaci, dát to na nabíječku a může nabíjet. Varování: 1. Aby se zabránilo zkratu, prosím, nerozebírejte zařízení nebo hodit do ohně nebo vody. 2. Nepoužívejte tato bezdrátová nabíječka ve velmi horkém, vlhkém nebo korozivním prostředí, jako je tato, může dojít k poškození nabíječky a zařízení. 3. Udržujte vzdálenost mezi implantabilních zdravotnických zařízení (kardiostimulátor, implantované hlemýždě, atd.) a bezdrátová nabíječka alespoň 20 cm. 4. Prosím, mějte toto zařízení za všech okolností pro děti a domácí zvířata.


  • Max. Výstupní Výkon: 10W
  • Číslo Modelu: X8
  • Napájecí Zdroj: Auto Zapalovač Slot
  • GaN: No
  • Vstup: 5V/2A
  • Certifikace Kvality: ROHS
  • Výstupní Rozhraní: USB
  • Značka: auswaur
  • Aplikovaná Rychlé Nabíjení Protokoly: Qualcomm Rychlé Nabíjení 3.0

Štítky: iq wireless charger car cup, huawei 5v 2a kabel, rychlé nabíjení auto držák, nabíječka do auta držák, s9 rychlé nabíjení nabíječka, bezdrátová nabíječka stojan, auto nabíječka držák, qi, bezdrátové nabíjení 5iphone, stand iphone nabíječka.

Můžete také rád