MEIARROW Nový pro Lenovo ThinkPad T440S Zadní kryt LCD Zadního Víka Horní Kryt Případě 04X3866 AP0SB000100 Non-Touch

1 095.74 Kč

Nový, Originální pro Lenovo ThinkPad T440S Lcd Zadní Víko Zpět Horní Kryt Případě 04X3866 AP0SB000100 Non-Touch

Popis: Vhodné Pro: T440s série Stav: Perfektní zboží, perfektní pracovní Záruka: 12 Měsíců

Mezinárodní Kupující Na Vědomí:

a) Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupující 's odpovědností.

b) zkontrolujte Prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

Po prodeji-servis&Návrat Politiky

Nabízíme jeden rok záruka na naše produkty.Pokud nejste spokojeni s výrobkem,prosím, vrátit to do 7 DNŮ na své náklady.Jsme zodpovědní za výměnu a znovu odeslat k vám,nebo vrácení platby po obdržení balíčku.

Prosím, kontaktujte nás před návratem.

Naším cílem je poskytovat nejlepší možné služby, a věříme, že v 100% spokojenost zákazníka, pokud některý zákazník není spokojen s našimi výrobky nebo služby, prosím, napište nám a my vám problém vyřešit včas. Jsme otevřeni jakékoliv návrhy na zlepšení našich služeb, nicméně tím, že odjezdem negativní zpětnou vazbu nevyřeší žádné problémy

Zpětná vazba

Vaše spokojenost je náš cíl,vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Pokud jste byli spokojeni s touto transakcí, prosím, nezapomeňte zanechat Pozitivní zpětnou vazbu s 5stars k nám. Snažíme se o pěti-hvězdičkový servis uvedením předem naše politiky a bude se snažit v našich silách vyřešit problémy, které máte. Proto, prosím, léčit transakce spravedlivě. Pozitivní Zpětná vazba je prostě to, co vyznáváme.

Pokud nejste spokojeni,prosím, neváhejte nás kontaktovat,budeme se snažit v našich silách, aby vyhovoval vám.Věříme, že jakýkoliv problém bude vyřešen tím, že otevřeně a freindly rozhovor

Přejeme vám šťastný nakupování v našem obchodě!! Těšíme se na dlouhodobou spolupráci!!!


  • Značka: MEIARROW
  • Původ: KN(Původu)
  • Typ: Notebook Vyměňte Kryt
  • Styl: Notebook Případech
  • Pohlaví: Unisex

Štítky: 100w led smd, lenovo t450 touch, t440p touch, thinkpad t440s lcd dotykový, ASM, ap0sb000100, kryt lenovo thinkpad t440, lenovo thinkpad, t440 touch, lenovo t450 pouzdro.

Můžete také rád