Irin Tenor Ukulele 26 Inch Ořechového Dřeva 18 Pražec Na Akustickou Kytaru, Ukulele Mahagon Hmatník Krk Havaj 4 String Música

774.27 Kč 1 106.04 Kč

Irin Tenor Ukulele 26 Inch Ořechového Dřeva 18 Pražec Na Akustickou Kytaru, Ukulele Mahagon Hmatník Krk Havaj 4 String Música

Materiál a vlastnosti:z vrcholu ořech pečlivě vyroben,krásný vzhled,jedinečný tvar.Struny a knoflíky,a teď struny, které používá, jsou všechny nylonové struny,které mají silné pružnost,dlouhou echo čas,a knoflíky jsou obecně kovové,což je výhodné pro ladění.

Tón je měkký,přenosné,malé,jednoduché a zajímavé,vhodné pro každého, kdo miluje hudbu.Rozpoznat prázdný řetězec:Dát Ukeri na jeho vlastní,první skóre z pravé je 6,a zvuk jméno je A. druhý zápis je 3 a zvuku jméno je E. třetí skóre je 1 a zvuk jména je C. To je také nejhustší.Čtvrtý zápis je 5 a zvuku jméno je G.

Zprava doleva,to znamená,že od první kořen na čtvrtý kořen je 6,3,1,a 5.Správný úchop postavení:pick up Youkelili hlavu,držet krk,snadno stisknout řetězec,zadní kytary proti břicho a druhou ruku lehce držet ocas Ucrei.

Barva:černá, hnědá

Materiál:Ořech

Velikost:61*20.2*6.7 cm

Obsah Balení:

1 * malá kytara

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.


  • Materiál Těla: Další
  • Původ: KN(Původu)
  • Vhodné pro: Unisex
  • Zadní / Side Materiál: Další
  • Hmatník Materiál: PALISANDR
  • Číslo Modelu: Ukulele

Štítky: ukulele tenor 26, krk strat, koncert ukulel, leho ukulele tenor, silent kytary, banjo, prst skateboard, fander krku kytary, dveře ořech, string tenor ukulele.

Můžete také rád