Vysoké Gain2.4G 5,8 G Dual Band 5G 5.8 Ghz externí náplast 3M antény RG174 prodlužovací kabel SMA male WIFI 6dbi všesměrová anténa

107.08 Kč

1. Vysoké Gain2.4G 5,8 G Dual Band 5G 5.8 Ghz externí náplast 3M antény RG174 prodlužovací kabel SMA male WIFI 6dbi všesměrová anténa

2.Skutečný obraz našeho produktu.(délku kabelu lze přizpůsobit)

1.Pouze vadný výrobek bude nabídnuta výměna.

2.Vadné výrobky musí být vráceny do 30 dnů od data, kdy jste umístili své objednávky.

3.To může trvat až 7 pracovních dnů, aby se proces návratu poté, co obdržíme váš produkt.Kupující je odpovědný za všechny další přepravní poplatky.

1. Položky budou odeslány do 1-3 pracovních dnů poté, co jsme ověřit vaši platbu.

2. Prosím, řekněte mi vaše aktuální adresu po platbě do 1-2 dnů, jinak, budeme loď vaše položky na základě vašich Podmíněná adresu, takže ujistěte se, že je správné.

3. Před objednáním, prosím, kontaktujte nás pro potvrzení vaší preferované zásilky metoda.Za normálních okolností, to trvá 7-30 obchodní dny pro příletu Letecké Pošty, a trvá 3-10 pracovních dnů Vyjádřit.

4. Někdy by to být delší, protože špatné počasí, ztráta času při celním odbavení.Tak prosím, trpělivě čekat, když nemáte obdrží položku na čase.Pokud nechcete dostávat položku do třiceti dnů, prosím, kontaktujte nás, a pak já vám pomůže sledovat to.

1. Potvrďte prosím přijetí produktů poté, co jste je dostal.

2. Pokud máte jakýkoliv dotaz na produkty, které jste obdrželi, prosím, kontaktujte nás v čase a my se pokusíme v našich silách vyřešit problémy a budete spokojeni.

3. Prosím, dejte nám 5-Hvězdičkový pozitivní zpětnou vazbu.Díky za váš čas!Vítejte na návštěvě znovu!

EMAX ELEKTRONICKÉ CORPORATION LIMITED, je celosvětově předním distributorem, která poskytuje one-stop dodavatelského řetězce řešení, která splňují všechny druhy náročných elektronických součástek a 2G 3G 4G GPS/GSM Moudles.

Naše hojné zásoby dostupnost je doplněna prostřednictvím globální síť tuzemských a zahraničních dodavatelů, což zajišťuje našim zákazníkům nejlepší možné ceny na materiály, stejně jako jistý přístup k zastaralé, nedostatek, naléhavé a tvrdý-k-najít komponenty.

Věříme, že můžeme řešit všechny vaše problémy, na elektronické součástky!Prosím, neváhejte nás Kontaktovat.Můžeš být zajištěna naší nejlepší pozornosti!!!


  • Provozní Teplota: 2.4 G 5.8 G anténa
  • Číslo Modelu: 2.4 ghz wifi anténa
  • Aplikace: Počítač
  • Značka: JINYUSHI
  • stav: Nové
  • Typ: Regulátor Napětí
  • Rozhraní: samec(pin)
  • Ztrátový Výkon: DUAL BAND Antenne

Štítky: co všesměrová venkovní tv anténa, všesměrová anténa ulici, Motor 600kv, přijímač pro radiolink, 5.8 ghz wi-fi, všesměrová venkovní anténa gsm, omni směrové antény, 3542 střídavý, 2, 4 ghz router, wifi 5, 8 g.

Komanga Nsamba
2020-10-24
5/5
It came in a week in Len. Area. Description corresponds.

Můžete také rád