Ruku Zotavení Sportovce Prst Tréninkový Míč Zmáčknout Koule Straně Svalovou Sílu Školení pro Dospělé cévní mozkové příhody u Pacientů Starších

171.46 Kč

Ruku Zotavení Sportovce Prst Tréninkový Míč Zmáčknout Koule Straně Svalovou Sílu Školení pro Dospělé Pacienty po Mrtvici Starší O položky: 1-Materiál: vysoká flexibilita PU, anti-deformace a trvanlivé 2--Velikost: podívejte se prosím na velikost na obrázcích 3--Ergonomie design s oválným tvarem, který padne pět prstů, tak, že pět prstů může být vyškoleni ve stejnou dobu.Budete mít lepší tréninkový efekt. 4--Použitelné lidí: starší, pacienty po mrtvici, ochrnutí pacienti, lidé, kteří potřebují k výkonu své horní končetiny a atd. 5--Funkce: prst společné školení,svalová síla školení pro Pacienty po Mrtvici, aby se zabránilo ruky křeč, podporovat zotavení. 6. je vhodné, aby se ruční přenosné masážní míč spolu s vámi kdekoli.Můžete získat školení vašich rukou, kdykoli ve svém volném čase.Můžete také rád:


  • Název Položky: Ruka, prst tréninkový míč, Cvičenec
  • Původ: KN(Původu)
  • Značka: VESELÝ ŽIVOT
  • Materiál: Vysoká flexibilita PU
  • Typ Položky: Masáže & Relaxace
  • Aplikace: pro ruční prst cvičení pro pacienty po mrtvici

Štítky: vhodné vybavit, cvičení řemenice, vybavení fyzikální terapie, starší cvičení zařízení, arm protector, masáže fyzioterapie, arm guard, hemiplegie, přilba, zámek motocyklu, kabel matice.

Pierre Aronsson
2021-02-07
1/5
Never received the item! lost dispute, it says delivered but I never receive it. scam be careful

Můžete také rád