Panenka Sex Silikonové Nafukovací Panna Muž Sex Doll Tpe Silikon Sexy Panenky Dlouhé Vlasy Simulátor Zahustit Kůži Orál Vagina Anál

1 056.68 Kč 1 761.21 Kč

Vlastnosti:

Simulovat fyzikální ruce a nohy, můžete mít orální sex, vaginální sex, anální sex, zlatý poměr postavu, s dlouhými černými vlasy. Odolává Hmotnost: 150 kg Oblečení: pro dekoraci, ne oblečení v balíčku.

Sex doll péče tipy

1. Čištění: lehce barevné, bělicí pasta může být použit. Používat čistou vodu pro běžné čištění a přidejte mytí těla. Špinavé věci, používat olivový olej nebo jiné oleje, Nalijte na vatový tampon a můžete ji vyčistit. 2. Paruka Péče: Svázat si vlasy a umyjte si paruku jednou za dva měsíce. Nedrhněte v kruzích, jen třít lehce. Po umytí vodou a kondicionér, dobře promícháme, namočte na půl hodiny, vyjměte a nechte uschnout na vzduchu. Pokud chcete, aby to jednodušší, jen cop cop. 3. Barvení oblečení: nekupujte tmavé oblečení! Umyjte oblečení před nosit, a umýt znovu, vaše panenka bude mít mnohem menší šance, barvení, poté naneste pudr na panenku, než na sobě! Lehce obarví s mastnou krémem. Pokud opravdu, koupit barevné pasty a aplikovat ji do 24 hodin, ale to je korozivní a obecně se nedoporučuje. 4. Vaginální čištění: Použijte kupovaný vaginální cleaner nebo opláchněte vodou. Voda zůstane. Nechte dítě sedět dolů, a bude voda proudit přirozeně, nebo můžete se na to vykašlat s vysoušečem vlasů. 5. Make-Up: Olivový Olej Make-Up Odstraňovač! Make-up odstraňovač je také k dispozici, mohou být odstraněny bez mytí obočí, takže se nemusíte vybrat hlavní barvu, kosmetika pro obyčejné lidi jsou v pohodě. 6. SM: TPE materiálu, silná odolnost proti protržení, a zanechání otisků prstů bude vymáhat. Pokud máte silikonovou, pak radím vám, abyste zkuste těžké, protože silikon má obvykle žádná pružnost, jizvy jsou nevratné a nehtové tisku nebude odstraněn. 7. Skladování: Po uvolnění vzduch, vodík nebo helium, dej to do kufru a odkládací schránce úhledně, ale nezapomeňte, aby ji zabalte do deky, když jste ho dal dolů. Zásyp musí být aplikován během vypnutí času. To je velmi důležité kontrolovat olej a vyhnout se barvení. Světlo, barvy nejsou snadno obarví, ale pokud panenka má hodně ropy, a to bude automaticky absorbovat barvu.


  • Typ Položky: Sex Panenky
  • Původ: KN(Původu)
  • Materiál: TPE+Silikon
  • Číslo Modelu: Sex Panenky
  • Značka: LuLuYa

Štítky: vajíčko kegel, panenka real, 18 doll sex, zbraň sex, bathmat, ne nafukovací sex panenky, sex doll tpe sexye, dospělý panenka pro muže, zvětšenina panenku, 165 cm panenka.

Leo Babor
2020-12-09
1/5
very bad!!! Do not buy from this seller !! The package did not arrive. I opened a dispute. Ali Express not only did not return the money to me but chose to release the money to the seller. Shame of service. Thieves. Ali Express sent me to check by mail. There is nothing there !!
Elena 59
2021-01-31
5/5
The doll is just super

Můžete také rád