Jucaili 4ks inkoustové kazety, jehly pro Inkoust dodávek Systému pro mimaki, roland wit-color inkoustové tiskárny s inkoustem jehlu 5x3mm 4x3mm

189.28 Kč 193.14 Kč

Jucaili 4ks inkoustové kazety, jehly pro Inkoust dodávek Systému pro mimaki, roland wit-color inkoustové tiskárny s inkoustem jehlu 5x3mm 4x3mm

Pro 5x3mm a 4x3mm velikost

Poznámka:

1.Všechny obrázky jsou přijímána actural vzorku.

2.Pokud nemůžete najít tiskárnu, náhradní díly chcete v našem obchodě,prosím, kontaktujte nás, nebo nechávat vzkazy pro nás,budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl.

3.Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně produktu, prosím neváhejte a kontaktujte nás,odpovíme vám co nejdříve,děkuji!

Balení podrobnosti :

Vnitřní obal : Průhledný plastový sáček

Vnější balení : Bezpečnostní zabaleny v cartoon box

Náklad:

1. Poté, co budete platit, objednávky budou odeslány do 24 hodin.

2. Před nákupem, prosím, potvrďte, zda model výrobku je to, co chcete, pokud máte jakékoliv dotazy ohledně produktu, vítáni se zeptat.

3. Prosím, laskavě zkontrolujte způsob dopravy, než provedete objednávku, pokusit se získat lepší zásilky, jak se vám líbí.

4. Pokud potřebujete rychle doprava DHL , EMS a další metody nejsou zdarma, ale může těšit velmi dobrou slevu. Kontaktujte nás, než jste nabídku, pokud chcete získat rychlé dodání.


  • Vhodný Typ: Mimaki/Roland/vtip-barva
  • Velikost: For 5x3mm 4x3mm
  • Číslo Modelu: inkoust, jehla
  • Typ tiskárny: inkoustové/solventní tiskárny
  • Značka: JUCAILI

Štítky: tiskárny roland, mimaki stěrač, kit xp600, vs640, ciss roland, prodám roland drum, senzor mimaki jv33, ciss inkoust nádrže, duhové flitry, jv33.

Můžete také rád