AD825 transimpedance TIA zesilovač modul IV konverze/APD\PIN high-speed fotoelektrické detekce photocurrent k napětí

483.49 Kč 568.69 Kč

Seznam poštovné

AD825 transimpedance amplifier module shipping seznam Fyzikální modul + PDF schéma + poprodejní technická podpora + elektrostatický sáček balení + nárazuvzdorný pěny Tipy: (1) modul rozhraní našeho obchodu je jasné, a výkon je stabilní. Prosím, použijte schéma poskytované našem obchodě udělat funkční ověření v rámci odpovídajících experimentálních podmínek. (2) základní parametry tohoto modulu jsou všechny detaily stránky. Modul informace o souboru PDF je k dispozici, a inženýrské soubor není k dispozici. Kupující se doporučuje, aby vědět, jestli tam jsou provozní problémy, prosím, kontaktujte zákaznický servis. (3) Před použitím modulu, přečtěte si prosím stránku s podrobnostmi tohoto modulu v detailu, aby pochopili napájení a omezení použití, aby nedošlo k poškození modulu z důvodu nesprávného provozu. (4) Všechny moduly v našem obchodě záruku poskytnout skutečné parametry modulu, funkce a obrázky. Všechny moduly jsou testovány a dodávány.

Parametry modulu

Modul model: AD825 transimpedance amplifier Typ modulu: aktuální napětí zesilovač Modul napájecí napětí: ±5V (TYP), ±15V (MAX.) Modul napájecí proud: ± 20mA Vstupní tvar signálu: single-ended aktuální Vstupní proud rozsah: 1 ma (MAX). Různé zpětnovazební odpory odpovídají různým maximální proudy Vstupní proud minimální rozlišení: 10pA Vstupní frekvenční rozsah.: DC - 5MHz (velké zpětné vazby odpor znamená menší šířka pásma) Vstupní impedance: větší než 5*1011Ω Výstupní napětí rozsah: 10Vpp (MAX) výstupní napětí v napájecí Výstupní proud: ±5mA (MAX.) Modul výstupní napětí: Vout =-Iin* RI Modul ochrany: napájení reverzní připojení ochrany Modul hmotnost: 16g Modul specifikace: 41*37* 7 mm (délka * šířka * výška PCB velikost) Modul vytápění: žádný chladič (ne odvod tepla potřebný pro normální provoz) Modul topný faktor: nadměrné napájecí napětí poškození čipu nebo module je poškozen Modul pracovní teplota: -25 ° C--+75C (industrial grade) Modul vlastnosti: výstup pozitivní a negativní napájení, LED indikace, nízký klidový proud Rozsah aplikace: fotoelektrický detektor, získávání dat front-end, slabý signál detekce, etc. Modul typ rozhraní: SMA signál vstup a výstup, 3.81-3PIM napájení karty zásuvka

Modul popis

AD825 transimpedance amplifier je low-speed a přesné IV konverze obvodu. Hlavní čip modul je ADI je J-FET operační zesilovač. Operační zesilovač má vlastnosti velmi vysoká vstupní impedance a extrémně nízké zkreslení aktuální. Moduly jsou obvykle používány pro fotoelektrické detekce, detekce laser a fluorescenční detekci látek, atd. Čip je nominální zisk šířky pásma produkt je 41MHz, a to je obvykle používán v fotoelektrické konverze a nějaký slabý proud detekce míst. Minimální aktuální rozlišení modulu je 10pA, a modul má analogový signál šířku pásma, lepší než 5MHz, kompatibilní a přizpůsobivé většině fotodiody PD a lavinové diody APD.

Rozhraní diagramu

Rozměry

Opatření

(1) napájení modulu je pozitivní a negativní duální napájení, a napětí nesmí překročit pozitivní a negativní 15V. (2) Od modulu je vysoce přesné zařízení a high-bandwidth modul, s cílem zajistit kvalitu signálu, je doporučeno použít naše přesné lineární napájecí zdroj. (3) Pro výstupní signál, je doporučeno použít dobrý drát, aby vstupní a výstupní signály, aby bylo zajištěno dobré uzemnění. Můžete použít osciloskop nebo voltmetr pozorovat účinek. Špatný kontakt nebo špatná kvalita kabelů může způsobit útlum signálu nebo nadměrný hluk. (4) Když modul transimpedance odpor je velký, kapacita bude klesat rychle. Doporučuje se pro výpočet vstupního proudu rozsah a vyberte vhodný transimpedance odpor.

Modul test chart

AD825 transimpedance amplifier je poháněn naší ultra-nízké zvlnění přesnost lineární napájecí zdroj (±5V) pro testování fotoelektrické konverze PD a APD, resp. První zkušební metody používá naše 2CU8300 fotodiody PD jako aktuální vstupní AD825 transimpedance amplifier, jako světlo přijímací zařízení, desktop funkce generátoru signálu generuje 1KHz sinusový signál přímo řídit světlo emitující dioda k výrobě střídavého světelného signálu. Pak pomocí fotodiody převést mění photocurrent na napěťový signál, a pak se laserový komunikační účinek může být si uvědomil, jak je znázorněno na Obrázku 1. Protože modul je napájen pozitivně a negativně, směr photocurrent může být pozitivní nebo negativní.

Druhý zkušební metoda používá AD500-8 lavinové diody v našem obchodě, s APD speciální bias napájení, poskytuje APD předpětí, desktop funkce generátoru signálu generuje 100KHz AC sinusový signál přímo pohání světlo-emitující dioda generovat střídavé světelné signály, lavinové diody převádí střídavý světelný signál na proudový signál vstupní modul, a modul převádí photocurrent na napěťový signál. Účinek je, jak je znázorněno na Obrázku 2. Protože APD je aktivní pohon, řízení napětí šumu je snadno zesílen, což způsobí, že signál-šum výstupního signálu se sníží a křivka hluku, aby se stal větší. Ale rychlost odezvy avalanche trubice je mimo dosah obyčejných PD.

Fotobuňka adaptér deska

Modul aplikace: PD, PIN, APD, fotobuňky, fotoelektrické trubice s copánek, který může být přizpůsoben většině našeho obchodu Číslo fotobuňky Modul hmotnost: 5,9 g Modul velikost: 22*22 mm Polohovací otvor velikosti: 3mm Adaptér deska poskytuje schémat a PCB soubory. Kupující je třeba svařovat sami podle své vlastní použití, a dodání výchozí je prázdné palubě částí.

Modul s fotobuňkou případ použití


  • Příslušenství Typ: Zesilovač
  • Značka: ElecDemo
  • Původ: KN(Původu)
  • Kompatibilní s: STM32

Štítky: ad, ac adaptér apd, ea3, aiqin amp, ad797 op amp, aktuální měření modulu, ad797, asijské moc, opa627, apd 9960.

Můžete také rád