Západky Háčku Koberec Benátky Růže Robustní Příze Gobelín Soupravy Háčkování Polštář Podložka DIY koberec Koberec Vyšívání Hobby A Řemesla 58*85cm

675.77 Kč 965.27 Kč

Tento kit vám Gobelín nebo Koberec, který je nádherně svěží a mohou být vyrobeny, aby se vešly jakéhokoli interiéru motivem.Možnosti jsou ohromující, můžete je použít na podlahu, pohovka, postel, okno, nebo dokonce, aby jim do polštáře nap rohože a čalounění sedadla.

Položky Zahrnuty

1. 100% akrylové pre-cut robustní příze. 2. 3.75 ct Mřížkové plátno s pletené modré čáry 3. Dřevěné Západky Háčku nástroj 4. Bavlněný Koberec Závazné, šířka 5cm 5. Západka háček podle pokynů a snadno-to-následovat grafu.

Obrázek Produktu

Návod

Tak Jednoduché Západky-Hákování

A. Umístěte plátno rovně na stůl tak, že okraje strany jsou na levé a pravé.B.Start západky-hákování v levém horním rohu.C.Viz kód na vzor, najít odpovídající příze barvy.D.Dokončení každé řadě, takže uzlů zleva doprava a od shora dolů.E.Po všechny nitě byly závislý na plátno, fold stranách plátna dozadu, použijte koberec závazné šít je dohromady.

Pracovní Pokyny

1. Podržte 2 konce niti mezi palcem a ukazováčkem a protáhněte smyčku kolem západky háku. 2. Vložte západku háček podle tkaní vlákno, plátno a vytáhněte ji zpět znovu, dokud západka ležet na horní části závitů. 3. Dejte konce závitu uvnitř otevřený hák a jemně zatáhněte západku háček, dokud se je západka zavřená a drží nit. 4. Uvolněte konce závitu a vytáhněte západku háček smyčkou, zatímco drží plátno pevně. 5. Mírně zatahání konce závitu, aby uzel pevně.

Akrylové Robustní Příze

100% akrylové pre-cut robustní příze

Vysoce Kvalitní Plátno

3.75 ct Mřížkové plátno s pletené modré čáry

Barva Kódované Vzor

Jasně tištěný vzor na papír formátu A3

Příslušenství

Dřevěné Západky Háčku Nástroj a Bavlněný Koberec Závazné jsou zahrnuty v balíčku

O Balení

Dobré a pěkné balení pro dárek

Vaše Zpětná Vazba

Vaše spokojenost je pro nás velmi důležité.Pokud jste spokojeni s naší zboží, prosím, laskavě dejte nám 5-hvězdičkový pozitivní zpětnou vazbu.Pokud máte nějaký problém, prosím, laskavě kontaktujte nás za prvé, budeme řešit problém s naší nejlepší služby.Prosím, prosím, ne otevřený spor nebo dát negativní zpětnou vazbu přímo.Vážíme si vaší laskavou podporu a pochopení.


  • Původ: KN(Původu)
  • Materiál: Bavlna
  • Značka: REDIY LADIY
  • Použití: Koberce / Koberec / Gobelín / Polštář / Polštář
  • Technics: Západka Hák / Háčkování
  • Balíček: PAPÍROVÝ SÁČEK
  • Číslo Modelu: TP Série
  • Styl: Evropský a Americký Styl
  • Tisk Na Plátno Metoda: PRÁZDNÉ PLÁTNO
  • Téma: Scenérie Série

Štítky: horor koberec, velké západky háčku koberec soupravy, západky háčku koberec soupravy, západka háčky, polštář kilim, goblen kit, křížkové vyšívání, diy koberec rag, tlusté příze, křížkové radost neděli.

Můžete také rád