3KS/Set 6MM 1/4 Dříku Vysoce Kvalitní Jazyk & Groove Společné Shromáždění Router Trochu 45 ° Zámek Pokosu Trasa, Sklad Dřeva, Řezání

270.61 Kč 347.01 Kč

3KS/Set 6MM 1/4 Dříku Vysoce Kvalitní Jazyk & Groove Společné Shromáždění Router Trochu 45 ° Zámek Pokosu Trasa, Sklad Dřeva, Řezání

Bullet Body: 1、Položka Velikost: Velikost drážkovací frézy: stopka průměr: 6mm, šířka zubu: 1/4.

2、Hladké A Ostré Fréza: frézy z tvrdokovu, vystupoval s manželskou flétny, straight shank, pevné kalené oceli subjekty s anti-kickback design, použití na CNC a jiné automatické stolu-montáž přenosné routery.Ideální pro zpracování dřeva, lemování, stříhání, drážkování, žilkování dřeva projekty.

3、Široké Použití: Vhodné pro: MDF, masivní dřevo, dřevotřískové desky, překližky, dřevěné zárubně, dřevěné okenní rámy, skříně a boxy, atd. Nicméně, prosím, vyhnout se řezat neželezné kovy a jiné dřevěné materiály, jako je ocel, železo a písek.

4、Vysoká Kvalita: Použití high-grade YG6X původní slitiny.Vysoká odolnost proti otěru, vysoce přesné technologii broušení.Silný a odolný.Vyrobeno s použitím vysoce kvalitních materiálů, odolný router bit set vám umožní dokončit všechny své projekty s důvěrou.

5、Tvrdé Slitiny: Přijetí tvrdé slitiny, zlepšuje nejen pracovní výkonnost, ale také zvyšuje životnost nástroje.

Vlastnosti: 1. Toto dřevo fréza je ideální pro zpracování dřeva, lemování, stříhání, drážkování, žilkování dřeva projekty.

2. Tento high-grade YG6X původní slitiny bity jsou postaveny na poslední a jsou konstruovány s využitím vysoce kvalitních materiálů, odolný router bit set vám umožní dokončit všechny své projekty s důvěrou.

3. Fréza je vhodná na dřevo, MDF, masivního dřeva, dřevotřískové desky, překližka, kompaktní desky a další.Nicméně, prosím, vyhnout se řezat neželezné kovy a jiné dřevěné materiály, jako je ocel, železo a písek.

4. Karbid wolframu hrotem frézy, aby čisté a přesné řezy na všechny typy dřeva do řezu plynule do akciové produkovat čistý a tříska zdarma.Navíc, router bity jsou umístěny v plastové pouzdro pro snadné skladování, snadno provádět úkoly.

5. Přijmout tvrdé slitiny, a to nejen zlepšit efektivitu práce, ale také zvýšit životnost nástroje.

6. Vysoká odolnost proti oděru, vysoká přesnost broušení, technologie, silný a odolný.

Specifikace:

Typ: router bit

Materiál: slitina karbidu

Barva: žlutá a stříbrná

Zámek pokosu bit velikost: pro velikost desky: 13-19mm

Potažené: ano

Balení Seznam:

1xTongue Router Bit

1x Router Bit

1x45°Zámek Pokosu Bit ½ " Stopkou

Poznámka:

1. Aby se zabránilo vibracím a pro maximální kvalitu řezu, vždy zvolit trochu s nejkratší řezné hrany a nejkratší celková délka k dispozici, který je schopen, aby se vešly vaše projektové žádosti.Nadměrné celková délka může způsobit nástroj škody.

2. 1/4 rukojeť se používá hlavně ve Spojených Státech, velké Británii, Francii a dalších Evropských a Amerických zemí, 6mm rukojeť se používá hlavně v Rusku, Německu, Španělsku, Pákistánu a dalších zemích.


  • Číslo Modelu: Rytina hlavy sada
  • Materiál: Další
  • Typ: Další
  • Průměr: 6mm
  • Celková Délka: 13-19MM
  • Povlak: Další
  • Značka: VAHIGCY

Štítky: kone nástroj, 6mm shank router nastaven bit dřeva, 25 mm stopkové frézy, zvedl panel router nastaven bit, 6mm fréza, 13 mm stopkou router trochu, 90 ° cnc, 6mm stopka, end mill dřeva, pcd nástroj.

Můžete také rád