Tuya Wi-fi LED Controller Hlasové Ovládání Alexa Google Assistant DC5V-24V DIM CCT RGB, RGBW RGBCCT LED pásek Smart Life APLIKACE

277.48 Kč 315.25 Kč

Tuya Wi-fi LED Controller Hlasové Ovládání Alexa Google Assistant DC5V-24V DIM CCT RGB, RGBW RGBCCT LED pásek Smart Life APLIKACE

Funkce:

1. Podpora hlasové ovládání hlavní proud chytrý domů na trhu, podporu pro Google, Amazon Alexa, pro Tmall Genie, pro Rokid, pro DuerOS, atd.

2. Uživatelé mohou ovládání LED osvětlení prostřednictvím mobilní aplikace nebo infračervené dálkové ovládání, který je vhodný pro lehkou úpravu.

3. To je velmi praktické inteligentní domácí zařízení, podpora pro systém IOS a Android systém, snadné použití.

4. Tento regulátor je vyroben z vysoce kvalitního ABS materiálu, odolné, odolné proti opotřebení a anti-aging.

5. Malé rozměry, nízká hmotnost, snadné přenášení, vhodné pro domácí použití, je dobrou volbou pro všechny uživatele.

Specifikace:

Stav: 100% Zbrusu Nový

Typ položky: LED Controller

Materiál: ABS

Vstupní Napětí: DC 5-24V

Výstupní Výkon: 192W

Způsob Ovládání: Infračervené, Chytrý Telefon

Podpora: Podpora Pro IOS, pro Android Systém

Jazyk: Multi-Jazyk (Čínština, Angličtina)

Hmotnost: Přibl. 80g

Pomocí Instrukce:

Ke stažení pro Tuya inteligentní APLIKACE, registraci / přihlášení účtu

Klepněte na tlačítko Přidat způsob připojení

Klepněte na tlačítko Wi-fi zahájit odpovídající

Rychlé konfigurace podařilo síť závazné podařilo

Klepněte na tlačítko na zařízení pro nastavení světelného

Klikněte na pravém dolním rohu pro větší kontrolu funkce

Balíček Zahrnuje: 1* LED Controller

Q: Jak mohu získat slevu? A: ceny ukázal v našem obchodě jsou tu nejlepší cenu bychom mohli nabídnout. To je nejlevnější cena, kterou lze získat. Nicméně, pokud vaše objednané množství je více než 10pcs(celkové množství pro jednu objednávku), můžete nás kontaktovat před platbou, můžeme pravděpodobně ušetřit nějaké náklady na dopravu za vás. Pro velmi velké objednávky, samozřejmě budeme nabízet nějakou slevu. Prosím, postupujte podle níže procesu, aby dostali slevu. 1. Udělat pořádek první, nemusí platit okamžitě. 2. Nechte nám vzkaz, aby nám množství a způsob dopravy, který chcete. 3. My vám změnit množství pro vás jako brzy, jak je to možné. 4. Odeslat platbu. Q: Co mohu dělat, když jsem neobdržel zásilku na dlouhou dobu? A: Pokud informace o sledování ukazuje vlevo pevninské Číně nebo Hong Kongu, ale žádné informace o vaší místní poště webové stránky, zásilku nyní je na cestě k vaší země, nebo přišli na vaše země, ale žádné aktualizované informace získané z vaší místní poště, ale, prosím, buďte trpěliví počkat. Pokud ochranná doba je kratší než 10 dnů, ale stále nedostal zásilky, prosím, kontaktujte nás, budeme prodloužit ochranu času pro vás a snaží se najít důvod pro zpoždění a pokusit se vyřešit a říct vám nejnovější informace máme.


  • Max. Výkon Zatížení: 196
  • Záruka: 1
  • Certifikace: ROHS
  • Číslo Modelu: eWelink
  • Značka: teopek
  • Původ: KN(Původu)
  • Funkce: Mini
  • Materiál: Plastové

Štítky: mjjc led controller, tuya led controller de, triak ac, slepý kabel, domů smart, relé tuya smart, stmívač led, odstín led strip, CCT, rgbww controller.

Můžete také rád