20 KS Premium ZINK Zero Ink Papír Z2X350 pro Polaroid Instantní Fotoaparát Z2300 touch Snap / Zip / Socialmatic / 2x3

407.52 Kč

20 KS Premium ZINK Zero Ink Papír Z2X350 pro Polaroid Instantní Fotoaparát Z2300 touch Snap / Zip / Socialmatic / 2x3 20ks premium 2-centimetr po 3-palcový fotografický papír ZINK. Tiskne bez inkoustu pomocí ZINK Zero Ink Technologie Tisku z ZINK Imaging. Peel-off, sticky-couval fotografický papír. Rozmazání-důkaz, vodě-odolné, odolné proti roztržení fotografie. Barva: Bílá Papírové výtisky suché-k-touch. Kompatibilní s Z2300 instantní fotoaparáty/Scialmatic/ZIP/ Snap Touch

Platba

Budeme loď položek do 2 dny (s výjimkou státního svátku) po obdržení vaší platby.

Doprava

Používáme Post Airmail Služby, přičemž 14-21 pracovní den na vaši adresu s sledovací číslo v rámci registrace. Pokud se zákazník rozhodne přijmout express service od EMS, UPS, DHL atd, prosím, kontaktujte nás pro cenovou nabídku a další ujednání. Nicméně, nejsme zodpovědní za jakékoliv nehody, celní zpoždění, navíc poplatky a poplatek, ale kupující.

Záruka

Pokud položky jsou damanged a neodpovídají, jak descirbed, laskavě informujte nás pro vrácení peněz do 3 dnů po přijetí dodávky. Přijímáme pouze zboží k vrácení jako původní stav zahrnuty v balení. Vezměte laskavě na vědomí, kupující je odpovědný za veškeré přepravní náklady.

Zpětná vazba

Můžeme si vaší pozitivní zpětnou vazbu 5 hvězdiček, pokud služby jsou saticfactory pro vás - naše hodnoty zákazníka. V opak, mohl bys, prosím, kontaktujte nás v předstihu před odjezdem nám negativní komentář? Jsme potěšení slyšet a slo všechny pro vás problém. Děkuji moc!!!


  • Značka: fujifilm
  • Typ Filmu: Film
  • Balíček: Ano
  • Číslo Modelu: zink
  • Instant Photo Paper: Filmy
  • Kompatibilní Značka Fotoaparátu: Polaroid

Štítky: zadní fotoaparát sklo, kryt objektivu xiaomi redmi, film polaroid, fujifilm, Fólii, tiskárna polaroid, okamžité mini 11, instax, papír zink, mini polaroid papír, polaroid 600 film typu.

Ajohnson14
2020-09-08
4/5
Item was received in good time. Thank you seller.

Můžete také rád